SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godzilla kontra klatka piersiowa :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Była rozgrzewka. 4 serie prog.
Trening właściwy -
4 serie na skośnej w górę regres. i 4 serie na płaskiej progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
kieszko89 - ja czasem czuję za mocno barki, kiedy próbuję za szybko wycisnąć sztangę. Wtedy podświadomie wypycham barki do przodu, chcąc jak najszybciej "zaliczyć" powtórzenie.

Turok111 - jest na forum kilka gotowych treningów siłowych na klatkę. Spróbuj z nich skorzystać bo sporo ludzi je chwali.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-03-27 07:51:45

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Możliwe, że za szybko chciałem wycisnąć. Ale cieszy mnie to, że jednak czułem pięknie całą klatkę A dzisiaj mam śliczne zakwasy równomiernie na calutkiej klacie Jeszcze nigdy nie cieszyłem się tak z zakwasów jak dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
do bolu mozna sie przyzwyczaic a nawet z niego cieszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 487
Mam jeszcze jedno pytanie... Jesli na samym początku swojej przygody z siłownią na ACT tłuklem rozpiętki i skos górny sztangielkami i teraz na splicie tez mam rozpiętki i skos sztangielkami (sztangą za bardzo nie wychodzi :/) to czy w nastepnym cyklu ostawic rozpiętki? Jakim ćwiczeniem można je zastąpić? Myslalem o opuszczaniu ciezaru za siebie, ale to ćwiczenie jest chyba na inne rejony... a sztangielki na skosie jednak zastąpić sztangą?

Pain is the best teacher...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
mozesz robic brame itp., ale nie musisz zmieniac koniecznie cwiczen skoro dobrze na nich ci idzie, morzesz kombinowac z progresja czy regreja czy zygzaki dać czy intensywnosc zmieniac -chodzi o nowy bodziec niekoniecznie nowe cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2810
Czesc. krzych666 podasz mi twoje gg mam do ciebie pare pytan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ja bym Ci radził wszystkie pytania kierować tutaj. Może ktoś inny jeszcze skorzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2810


Witam.Od dluzszego czasu zauwazylem ze słabo mi idzie Klatka.a pozostale grupy ida mi znacznie lepiej.Chcialbym rozbudowac wkoncu swoja Klatke i podporzadkowac ja do Innych parti.Moze na zdjeciu nie widac ze lapy mam nawet Ok heh ale gdy sie przyglad w lustrze to widze roznice pomiedzy klatka itp... chcialbym aby moja klatka wygladala znacznie lepiej.Niemam pojecia co zle robie na treningu.Trenuje ja 1 x na tydzien a moj wczesniejszy trening wyglada nastepujaco:

Kl.na lawce plaskiej - 12,10,8,6
Kl.na lawce skosnej - 12,10,8,6
Rozpietki na lawce skosnej - 12,10,8,6
Przenoszenie z Hantla - 12,10,8,6

Od paru dni postanowilem zmienic trening i wyglada teraz tak :

1.wyciskanie skos głową w górę sztanga 12<10<8=8=8 przerwy 90-120sekund(progresja)
2. wyciskanie płasko sztangielki 4x8 stałym przerwy 90 - 120 sekund
3. Rozpiętki sztangielkami w skosie głową w górę 3 x 10 stałym. przerwy 90 s.

Moj staz na silce 1.5 r / wzr.181 cm / waga 82kg / cel - nabranie masy mieśniowej do 95 kg : ) czekam na odpowiedzi pozdrawiam ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wyjaśnienia

Następny temat

Jaki ciężar?

Wiecej