SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Go-nads Thai Labs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Info na temat tego specyfiku sie gdzieniegdzie przewija, ale jak chodzi o konkrety to juz gorzej...na poczatek moze o sobie ;) Mam 37 lat, staz na silowni jakies 20 lat z przerwami. Za soba kilka cykli na metce, dece, testosteronie, ale dosc dawno i od dosc dawna nie parktykuje w tej materii. Na biezaco za to odzywki wszelkiej masci. Obecnie jestem na krecie Hyper Fusion z Hi Teca + mono z FA. jak skoncze kretke chce wrzucic przed latem booster tescia. W zasadzie od lat robie tak, ze na wiosne wrzucam booster tescia i zawsze bylo to 6-oxo, ktore dziala na mnie fenomenalnie. Sila idzie mi jak na koksach, do tego delikatne przyciecie tu i owdzie, energia na treningu i ogolnie samopoczucie na duzy +. Generalnie z 6-oxo zaczynalem jakies 10 lat temu ze specyfikiem o nazwie Testabooster, czy jakos tak. Pozniej byla przerwa, ale dwa ostanie sezony przejechalem na Testodexie. W zeszlym roku wj**alem jedna fiolke, a jak chcialem dokupic druga to juz nie bylo nigdzie. Teraz zastanawiam sie wlasnie nad Go-nads. Pytanie wiec do osob, ktore to braly, czy mozna dto jakos porownac w dzialaniu do 6-oxo i jesli juz bym zaczal brac, to w jakis dwkach? Testodex bralem jedna rano i jedna wieczorem i byla petarda. Moje gabaryty to 108 kg na 177 cm, rekordy to martwy - 180x3, przysiad 160x3, klata 150x4.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja bym spróbował 400mg vit + 100mg B6 do porcji, powinno starczyć, w razie czego zwieksz B6 do 300mg lub vit do 800 lub obydwa. Co do samego Go-Nads to od 2 dni czuje delikatnie wrażliwsze sutki, tak jak by "łaskoczą" np przy dotyku koszulki jak i trochę mnie prawy Boli jak docisnę.... Dobrze że kończe niedługo opakowanie bo coś się dziwnie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
sam nie bralem (ale dzisiaj zamowilem) bo opinie sa stosunkowo pozytywne,
mysle, ze dzialanie porownywalne jest 6oxo jak i 6bromo jezeli chodzi o odczucia fizyczne, wiec mozna zainwestowac.
lub po prostu w 6bromo solo.

ja bede szamal standardowo 2 capsy ed sam jestem ciekaw jakie bede odczucia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
6-bromo nigdy nie bralem, wiec nie wiem czy na mnie dziala, czy nie, ale licze ze stak jakim jest Go-nads moze podzialac. Mam tylko jedna watpliwosc, a mianowicie DAA. Raz sprobowalem tego shitu i nie bylo ciekawie, bo mnie zalalo. Widac skoczyla prolaktyna, ale jak rozumiem te specyfiki zawarte w go-nads, jak bromo i formestane sa w stanie nie dopuscic do skutkow ubpocznych zwiazanych z DAA ? A jescze przy okazji to przeczytalem gdzies w necie, ze Go-nads moze zblokowac, ale to chyba bzdura, skoro jest to pct? Przy okazji 8 tyg na tym nie bedzie za dlugo, czy nie obciaza to flakow ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
gadżet dla osób z niskim bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Brales i nie dzialalo, czy tylko rzucasz haslo bez pokrycia ? Poza tym co tu ma do rzeczy bf ? Mozna prosic o bardziej konkretna wypowiedz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Moim zdaniem chodzi o to ze bez niskiego bf nie zobaczysz dużych fizycznych różnic. Przy bf 15%+ różnica może nie być kolosalna. Ja sam kupiłem i dzisiaj jest 3ci Dzień ,biorę 1 na czczo i 1 przed snem (myślę czy nie brać tylko przed snem 2 na raz) i jak do tej pory to możliwe ze libido na dość wysokim poziomie , ale na ile to działanie a na ile placebo to nie mam pojęcia.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-03-21 16:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Ja licze na efekty, jak te ktore mialem przy braniu 6-oxo, czyli sila, wytrzymalosc, libido, samopoczucie. rzecz jasna wszystko bylo na duuzy plus. Chyba zaryzykuje te 160 ziko i lykne te odzywke. Pytanie tylko, czy to podrabiaja, czy raczej z allegro jest pewny towar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Tego nie wiem, ja brałem z aukcji. A co do kwestii czy blokuje to podobno nie, kiedyś ktoś wrzucił tu badania z testem ponad normę podobno po braniu go nads. Co tam do końca siedzi to wie tylko producent:) . Co do samego DAA to ja bym się nie martwil. Jest go tam zdecydowanie zbyt mało by cos zdzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Dajcie znac Panowie, jak sie zacznie wkrecac (o ile zacznie) jakie sa objawy przy tym wynalazku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
dlaczego jedną kaps rano i jedną na noc ? producent pisał chyba żeby dawać 2 kaps przed snem czy się mylę ?

Zmieniony przez - mateusz-gr w dniu 2014-03-21 19:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
libido jak najbardziej doraznie mozna odczuc.
co do niskiego bf o ktorym wspominal Bull
chodzi o to, ze tego typu produkty ubija miecho, usuna wode podskorna, uwydatnia waskularyzacje.
a jak fat zalewa muscle to efektu wizualnego nie bedzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietolerancja laktozy a odżywki białkowe

Następny temat

Mieszanie suplementów

Wiecej