SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102556

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
To teraz Ty prześledź naszą dyskusję, a najlepiej cały temat i jeszcze raz powiedz mi, że nie mam argumentów. Skoro dla Ciebie to co przedstawiłem jest niewystarczające, żeby uznać to za argumenty to nie mamy o czym rozmawiać.

I po raz kolejny się wychwalasz co Ty nie zrobiłeś i czego Ty nie wiesz. Nie widzisz tego? Akurat wygranej Abrahama nad Taylorem byłem pewien, jak chyba wyniku żadnej walki w tym turnieju. No może jeszcze zwycięstwa Kesslera, nad Tylorem jestem pewien. Jeżeli nie spotkają się wcześniej to imo Kessler z Abrahamem stoczą wojnę w finale. "Cobra" dużo krzyczy, ale tak naprawdę nie jest jakimś nie wiadomo jakim wirtuozem, a Dirrel jest najnormalniej w świecie jeszcze za słaby. Największą niewiadomą jest dla mnie postawa Andre Warda. Ale to nie o tym temat.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Jak zarobic 130 zl w weekend bez pracowania ? Postaw 600 zl na Adamka,a zwrócą ci 730 zł...

No dobra Rendan,proszę cie kolego,szanuje cie i napisz jakie argumenty są za Golotą,napisz mi je jak mozesz...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-20 14:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
I na***** to napisałeś? Bo już nie mam do Ciebie słów... Albo robisz to specjalnie, albo jesteś jakiś upośledzony.

A dla 130 zł, bałbym się zaryzykować 600zł.

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-10-20 14:50:57

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie no dobra napisz te argumenty,jakie są za Golotą,oprócz,ze mu sie należy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Nie napisałem nigdzie, że mu się należy. Adamkowi należy się jeszcze mniej.

Argumentów nie będę pisał. Przejrzyj sobie temat, bo nie będę znowu mówił tego co wałkowałem przez poprzednie ~20 stron.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie znalazłem ich,moze rzeczywiscie jestem za głupi i jak mi je lopatologicznie wyrzucisz,to je zrozumiem,ale w jednym poscie napisz,ale chodzi mi o argumenty bokserskie i o teraźniejszosć,a nie przeszłosć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Cezi, ile Ty masz lat? zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko w piaskownicy, które usiłuje udowodnić innym, że ma ładniejsze wiaderko... wymądrzasz się, i to bardzo - i nie widzisz tego, naprawde?
forum jest od tego, żeby wymieniać się swoim zdaniem i przemyśleniami - ale jeśli nie przestaniesz w tak szczeniacki sposób prowokować, to następne posty będziesz pisać dopiero w sobote

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Dobra nie mam słów. Jeśli Ty nie chcesz wyjść to ja wychodzę, wrócę jak pojawi się ktoś normalny z kim można podyskutować. Bye proroku.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Lady M,naprawdę nie rozumiem was,gdzie sie wywyższałem,owszem znalazłem teraz tylko jedno zdanie,że "za bardzo podniecacie się Golotą"i owszem,to było prowokujace,ale np. w zdaniu-"Golota nie ma szans" nie widzę prowokacji,tylko moją zapowiedź przebiegu walki.

Po prostu mam swoje zdanie i tyle udzielałem się na stronie 2 i od 19 do 25 i nie wiem gdzie złamałem regulamin,jak złamalem to przepraszam,ale nie wiem za co ?

Ps.Aha rzeczywiście znalazlem "jak przy zdrowych zmyslach można obstawiać wygraną Gołoty"-okej za to przepraszam postaram sie inaczej formułować moje wypowiedzi...Mniej prowokująco...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-20 15:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
On naprawdę tego nie widzi. Regulamin łamiesz swoją głupotą. Co drugi post jest prowokujący. Jeżeli nie widzisz tego, że się wymądrzasz to radzę podesłać komuś neutralnemu żeby ocenił. Bo my na Ciebie wjeżdżamy przecież. A data w Twoim nicku raczej nie odpowiada dacie urodzenia. A jeśli tak to współczuję.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium