SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glutaimina-cm3-zma-vitamin

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Czesc ,chcialbym sie dowiedziec jak polaczyc te suplementy ,czytalem troche ale nie moge dojsc konkretnie jak to brac . i co myślicie o dodaniu do tego bcaa ? czy innych aminokwasow ? chce dodac do tego jakiegos gainerka. ten cykl chce zaczac za miesiac wiec powoli chce sie dowiadywac jak to brac.
staż - 6 miesięcy
wiek - 20 lat
wzrost - 185 cm
waga - 70 kg
typ budowy - -nie wiem czy ma to znaczenie ale ektomorfik.
bardzo szybka przemiana.

GLUTABOLIC 500G NUTRABOLICS
CM3 1250 TREC
ZMA HI TEC
VITA-MIN OLIMP
Mile widziane opinie dotyczace zakupu suplementow oczywiscie uzasadnione.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak kwestia diety u ciebie wyglada?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4704
No właśnie? Jak dieta? O tym samym pomyślałem od razu...;]

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Wcinam 6 posilkow dzinnie naciskajac na węgle ale nie mam obliczonej dietki, zrobie to prawdopodobnie w nastepnym miesiacu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4704
Kreatyna - myślę że po rocznym stażu była by najlepsza. Teraz najważniejsze to BCAA 15 minut przed treningiem oraz gainer wzbogacony o BCAA bezpośrednio po treningu. Możesz też kupić gainera do uzupełnienia posiłków;) Jeśli pomogłem daj soga;]

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Juz to kupiłem i chce to zjesc bo nie odniose do sklepu itd. nie dostalem jeszcze odpowiedzi na najwazniejsze pytanie. na iinym forum kulturystycznym odradzili mi bcaa . i wez tu zrozum co masz robic :((

Zmieniony przez - szuru w dniu 2012-01-19 16:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
GLUTABOLIC 500G NUTRABOLICS 5g rano, 5g po treningu 5g przed snem
CM3 1250 TREC DT 4 rano, 4 po treningu, dnt 4 rano
ZMA HI TEC 1-2 przed snem
VITA-MIN OLIMP 1-2 do sniadania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
nie na jednym forum szukałem takiej odpowiedzi wiec naprawde dziekuje.
jeszcze jedno pytanie do Ciebie ,expert na innym forum powiedzial zebym nie jadl tej glutaminy nawet jak ja kupilem bo naprawde nic a nic nie da, ze glutamina to strata kasy . i co z bcaa przyda mi sie ? i jakie jak cos.

Zmieniony przez - szuru w dniu 2012-01-19 18:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Jakie tanie bcaa dodac do tego ? ,a co pomoze transportowac mi cm3 ? bo myslalem ze glutamina :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze prosze o pomoc fachowcow

Wiecej