SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino a cykl i nolva prosze o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
Witam wszystkich

Jakis 1 i pol miecha temu pokazalo sie gino a srodki pomocnicze odstawilem jakies 3 miechy przed pojawieniem sie gino czyli razem bedzie jakies okolo 5 miechow (ostatni cykl byl na mdrol i hdrol) przed tym byl anadrolic 50 lecz za krotka przerwa miedzy anadrolic i ph byla i pokazalo sie gino tak mi sie wydaje a teraz do rzeczy.

biore nolve juz od 3 tygodni i sutki przestaly bolec zmniejszyly sie jak i nie sa takie wrazliwe tylko bola jak nadusze mocno ale to przez to ze sa powiekszone tak mi sie wydaje i moje pytanie takie jest czy moze zapodac soebie

MMV3 i bede bral i tak 1 tab nolvy dziennie przez nastepne 36 dni i jak jeszcze bede widzial ze cos nie tak z sutkami to bede bral przez nastepny miesiac po tym.

Co sadzicie o tym MMv3 sklad taki to ma

Amount Per Serving % DV
Strength Complex 100mg **
3-Alpha-Hydroxyetioallocholan-17-One (Extracted From Pine Pollen)
Hydroxypropyl Beta Cyclodextrin
Metabolism Complex 89mg **
7-Methoxy-8-(3-Methylbut-2-En-1-Yl)-2H-Chromen-2-One
Beta-Hydroxy-Tyramine
Spinacia Extract (80% Sterones)
Chitosan
Lecithin
Zinc Aspartate
Luteolin
Delta2,3'-Biindoline-2',3-Dione
Yohimbine

co sadzicie chyba powinno byc wszytsko oki jak soebie dowale to i bede bral 1 tab dziennie nolvy a tego mv3 4 tab dziennie.

z tego co znalazlem to

Androsterone is also a potent steroidal inhibitor of aromoatase but doesn’t have the negative side effects of the other steroidal items like ATD and 6-OXO, which can both reduce sex drive at high levels. It is not as strong as the other two but, in theory, it should increase sex drive and intensity better and help “dry" you out even more since it is a DHT precursor. In higher doses, this becomes a legitimate prohormone, but at low doses it works to inhibit aromatase like any other steroidal structure that is 5alpha reduced. Some questions have been raised by androsterone’s ability to shut down testosterone on its own, but recent studies show that this product, at low doses, shows no negative feedback loop, making it one of the perfect things to use as an anti-aromatase. Androsterone may cause you to test positive for the anabolic steroid DHT or the prohormone DHEA, so people who are subject to drug tests should avoid this hormonal product.

Synonyms: 3-alpha-Hydroxy-17-androstanone, 3-alpha-Hydroxy-5-alpha-androstan-17-one, 3-alpha-Hydroxyetioallocholan-17-one, 3-Epihydroxyetioallocholan-17-one, 3.alpha.-Hydroxy-17-androstanone, 3.alpha.-Hydroxyetioallocholan-17-one, 3alpha-Hydroxy-17-androstanone, 3alpha-Hydroxy-5alpha-androstan-17-one, 3-alpha-Hydroxyetioallocholan-17-one CAS# 53-41-8

lecz nie chodzi o to chce soebie to tak zapodac zeby sprawdzic co to jest bo mam za darmo cala tubke a jak bedzie dobre to moge miec za tanie pieniadze wiecej tego i dlatego chcialbym zobaczyc co to jest.

Prosze o jakies konkretne odpowiedzi dzieki wielkie pozdrawiam

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak nie miales guzkow to mozesz brac atd na zbicie estero ale jak ktos ma juz gino to to atd h..j da i wtedy fem by cofnoc gino

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
podbijam tylko poniewaz chcialbym dostac jakas odpowiedz kogos kto sie orientuje w te sprawy. Jezeli komus to sie nie podoba to bardzo przepraszam

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
idz chlopie do lekarza, prawdopodobnie jezeli nie masz nadmiaru prolaktyny w organizmie to masz nadrwazliwosc sutkow na prolaktyne ,lekarz niech Ci przepisze BROMERGON ewentualnie jakis zamiennik o innej nazwie marketingowej i zaleci dawke

nie ma sie czego wstydzic :)

głośniki trzeszczą, dupeczki wrzeszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
kolego bylem bylem :) wiem ze nie ma czego sie wstydzic lecz rada lekarza.... poczekaj miesiac i wroc jak bedzie bolalo to normlanie w wieku od 20 do 25 lat i koniec... No ale o tym nie pomyslaem w sumie chyba pojde do niego jeszcze raz i nasciemniam zdrowo ze mnie boli w ****u lecz tez taki walek ze wysla mnie na skan i jak bedzie zle to wytna mi tak mi powiedzial moj lekarz ciapaty w UK

a dodam ze jak to by byla wina prolaktyny to raczej nolva by nie pomogla a od kad podjadam nolve bol znikl i zmniejsyzly sie sutki, a po trengu nic nie widac i gdy jest zimno lecz gry jest cieplej lub od rana to widac strasznie powiekszenie. Czy to moze byc jednak wina wysokiego poziomu prolaktyny...? Jezeli tak to bede musial zorganizowac cos na to i zobaczyc lecz lepiej byc pewnym a u mnie nawet w tym syfie w UK jest problem zeby zrobic badania krwi...

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-02-03 22:47:18

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
siemka jeszcze raz czy to moge zaladowac zeby zobaczyc czy bedzie jakis postep na pozytywna strone..??

Castagnus

??

Zmieniony przez - Mirashpl w dniu 2011-02-03 23:26:29

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
tak ,to jest od prolaktyny :)
mialem to samo, ze gdy zimno i na treningu to sutki byly normalne , lecz gdy cieplo i rano to takie odstajace lekko napuchniete i tez mnie lekko bolaly
powinno pomoc

głośniki trzeszczą, dupeczki wrzeszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
i mozesz miec w normie i wtedy nadwrazliowosc i zbijasz do minimum , albo za duzo i zbijasz do poziomu posredniego , ja mialem w przedziale 3-19 wynik 12 i zbilem do 4 chyba juz nie pamietam

głośniki trzeszczą, dupeczki wrzeszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 486
i ten widok tych sutkow tak mnie dolowal ze ja p.i.er.do.le , tak psul efekt klatki ze nienawidzialem spogldac w lustro lub na klatke , taki problem na psychice ;/

bedzi dobrze :)

głośniki trzeszczą, dupeczki wrzeszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 474
kurde stary naprawde podniosles mnie na duchu bo walcze z tym juz jakis czas i kur... nie daje rady

Zamowilem 2 opakowania jak dostane to biore 2 tab dziennie mam nadzieje ze to pomoze bo tylko znalalzlem bez recepty w Uk zeby kupic a opis jest taki

Castagnus
Tabletki Castagnus® poprzez stymulację receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę

Wiec moze i komus innemu sie to przyda... MAM NADZIEJE ZE BEDZIE WSZYTSKO OKI....

dodam ze dzisiaj poczulem lekke szczypanie sutka ale dalej cisne na volvie zeby nie bylo. Mozesz cos wiecej doradzic do tego mojego problemu lub napisz na priv gg z mila checia dowiem sie czegos od Ciebie bo to samo miales i wygrales z tym :)

"Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi w walce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 515 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58552
Z gory przepraszam za odswiezenie tematu ale ciekawi mnie czy Mirashpl poradzil sobie, bo mam podobny problem jesli chodzi o wielkosc sutkow i ich wrazliwosc. Mam tez problem z gino. Po wczesniejszym cyklu wyskoczylo, na prawym sucie, maly guzek niewidoczny ale zbilem je nolva do takiego stopnia ze juz nie bylo wyczuwalne. Po 6 tyg od odbloku rozpoczelem kolejny cykl na enanie w dawce 250mg/week. Co najlepsze jestem 4 dni po pierwszym szocie (500mg na fronta) a gino zaczelo znowu doskwierac w tym samym miejscu. Niewiem czy atakowac juz nolva czy czekac bo to dopiero pare dni od odpalenia bombki ;/ prosze o pomoc.

Be The Best!!! f*** The Rest!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
jeśli czujesz rzeczywiście czujesz że gino to uderz w nolve póki nie za późno ewentualnie możesz IA (femara,arimidex ew jakieś albo jakieś ATD sobie z tym oradzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

npp metanabol rozpiska

Następny temat

czy nolva razem z antkiem?...czy sam antek?

WHEY premium