SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia wiek 16 lat pomocy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
Witam.
Otóż mam najprawdopodobniej ginekomastie od 14 roku życie lub 13 , nie pamiętam dokładnie.
Byłem u lekarza , on powiedział że zejdzie na pewno do 21 roku życia , bo do tego momentu hormony buzują. (pomacał trochę sutki i to powiedział xD).
Ale z tego co czytałem to każdy tak mówi (lekarz)...
Pod sutkiem jak nacisnę go to nic nie wyczuwam (chyba że tak MOCNO , to aż do kości i mogę przesuwać po żebrach)...
TO dobrze? Bo wiem że jak jest jakiś gruczoł to jesteś źle tak?
Zamieszczam zdjęcie , liczę na dobrą pomoc , pozdrawiam! :)
Ponieważ wstyd jest się gdzieś pokazać bez koszulki...a jeśli się tego nie da usunąć (oprócz operacji) , to jak mogę to ukryć? Czy da się to ukryć zdejmując koszule?
Dodam że jak jest zimno albo potrę sutki dłużej to maleją...
Link: http://zapodaj.net/2c37ae48ee3f1.png.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w tym wieku nic wiecej nie uzyskasz z pomocy lekarskiej i innej.
pozostalo ci czekac...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
Ale jaka jest szansa że to samo przejdzie? Bo to niby do 21 roku życia może przejść , ale ja w to nie wieże...a no nwm jedzenie czegoś co ma
dużo testosteronu pomoże? Ogólnie produkty np. z cynkiem (odpowiada za przemiane testos. w estrogen)...Sam nwm , jestem gotów zrobić wszystko , jak mówię to rodzicom to mówią że jak lekarz tak powiedział to że się zna i tyle...a jak wspomniałem o jakiś maściach czy lekach , to że oszalałem , że krzywdę sobie robię...ALE NIE WIEDZIĄ JAK TO JEST Z TAKIMI j******* SUTAMI , wyjść się kompać z kolegami i koleżankami , to się nie , traci się przez to "dzieciństwo..."...czemu takie coś wgl jest , naprawdę , masakra , nwm co mam robić , przepraszam za nerwy , ale jeszcze do ide do 1 liceum teraz do tej szkoły co idę to na w-f jak sie gra w noge to trzeba koszulki zdejmować (jedna drużyna)...to ja nwm co mam robić , da się wykombinować zwolnienie z w-f ? Pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
tragedii nie ma, panikujesz! przestań żreć gówniane żarcie bo to też ma wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
Gówniane żarcie? Mówisz o chipsach/pizzy/mcdonald itp? Słodycze tak? Nie jem ich wgl... ;c HELP!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Nic się złego nie dzieje z Tobą ani nie jesteś jakimś dziwolągiem. Jesteś przewrażliwiony na tym punkcie, wmawiasz sobie i zawracasz gitarę. Na tym foto tragedii nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4124
Te suty naprawdę odstają na 2-3 cm'try...nie da się nic z tym zrobić , ani zamaskować? Jak byłem na basenie to koledzy się gapili na nie cały czas , a to jest krępujące... Naprawdę szukam pomocy ;c
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla osoby ze skolioza - ocena

Następny temat

Pytanie odnośnie planu treningowego

WHEY premium