SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia - jak się tego pozbyć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
Witam. Męczę się z tym cholerstwem już parę ładnych lat i nie wiem jak się tego pozbyć. Zacząłem nawet chodzić na siłownie żeby to jakoś wyrzeźbić ale na razie dużej zmiany nie widzę. U mnie wygląda to tak:

Co o tym myślicie? Czy Jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć bez konieczności wykonywania operacji? A może w jakiś sposób da się ten tłuszcz wypalić np. za pomocą aerobów? Byłbym wdzięczny za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Skoro gino to nie tluszcz.. nie wypalisz tego. Idz zrob USG i zbieraj kase na zabieg. Im wiecej bedziesz kombinowal jak sie tego pozbyc inna droga tym wiecej stracisz czasu a problem nadal zostanie, i bedziesz zalowal ze odrazu nie pomyslales o zabiegu. Wiem cos o tym..

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5902
jw a poza tym ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
Mam 19 lat ale z ginekomastią się męczę odkąd pamiętam. Chyba zrobię tak jak radzicie pójdę do lekarza i się dowiem czegoś więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mety w oku ....

Następny temat

śruba zamiast kręgu w części lędźwiowej kręgosłupa

WHEY premium