SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie na siłkę w Pabianicach?

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
No własnie.
Czy ktoś się może wypowiedzieć? Interesuje mnie miejsce gdzie kobieta mogłaby spokojnie pomachać ciężarkami, bez spinania i w miłej atmosferze
Ceny karnetów, obłożenie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5745
widze ze nikt sie nie wypowiedzail, wiec moze ja troszke pomoge. na gdanskiej za tomi w budynku ptc jest teraz typowa siłownia dla kobiet, mozesz tam spróbować ale nie wiem jak to wyglada teraz bo za moich czasow jak byla tam normalna silownia byl straszny syf( ale takiej atmosfery jak tam nie spotkalem na innej silowni) teraz chodze do pabii, kilka dziewczyn chodzi ale moim zdaniem silownia słaba, wlascieciel nie mial pojecia jaki sprzet kupil wydal duzo pieniedzy bez sensu i teraz probuje odrobic oszczedzajac na wszystkim i podnoszac ceny karnetow( 2 podwyzka a silownia nie otwarta jeszcze nawet rok). full teraz to 70 zł mysle czy od wrzesnia tez nie zmienie silowni, wiec moze podepne sie do tematu i spytam co mnie ktos poleci? bidronka? a moze 2LO? bo na majdanach to juz chyba zamkniete?nie wiem jak sie tam dostac. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Siłownia dla kobiet odpada, potrzebuję miejsca gdzie mogę szkolić technikę z ciężarami. W takim miejscu penie znajdzie się tylko trener który będzie mi wciskał "babskie" treningi z 30. powtórzeniami na serię :) Pabia też odpada, byłam nie podobało mi się.
Dobrze ze wymieniłeś tyle miejsc posprawdzam w tym tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Ciężko będzie Ci pomachać ciężarkami w miłej atmosferze bez kpin i podrywu typu: "Hej mała, zakręć tyłkiem". Prawda jest taka, że na siłownie chodzi sporo takich bezmózgich typów, którzy tylko w ten sposób potrafią zagadać do kobiety i ją "zainteresować".
97 kg wyciskasz??? Nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Nieeee!!!! właśnie się skapnęłam ze mam błąd w profilu. Groźnie wyszło.
Jestem świeżaczkiem w temacie, ale wiem jak droga mi odpowiada :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacje w Shido- Gym Łódź

Następny temat

Boks Łódź

WHEY premium