SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Gdzie kupić Polara?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6291

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10498
Myślicie, ze będzie w tych sklepach z zegarkami w marketach czy pytać raczej w sportowych?

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 21032 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208596
w sklepach z zegarkami nie kupisz - to jest raczej bardziej 'specjalistyczny', jesli mozna to tak nazwac, i popularne sklepy tego nie sprzedaja...

w sportowych - raczej tez nie ma, aczkolwiek moze gdzies trafisz...

http://sportprofil.pl/ 

FITNESS ACADEMY King Square Kraków

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

napisał(a)
Początkujący
Czyli tylko przez internet? Yyy, to trochę lipa.

napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 21032 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208596
nie no - wpisz w googlach

'polar zegarek' - wyskoczy ci troche adresow...poszukaj tam, czesto sa to sklepy normalne w rzeczywistosci, tylko trzeba dobrze wiedziec o takich sklepach, gdzie sa...ten adres co podalem, to oficjalny przedstawiciel bodajze na PL, ma on sklep w krakowie zreszta tam jest chyba napisane

napisał(a)
Początkujący
Na tej stronce co podałeś jest może cennik bo nie mogę znaleźć?

napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
chyba nie ma - jest odnosnik - piszesz do nich maila z zapytaniem o cene danego modelu...mozesz sprobowac napisac do nich, z prosba o przesylke cennika wszystkich modeli, aczkolwiek nie wiem czy jest taka mozliwosc...

napisał(a)
Początkujący
Dzięki, już napisałem. Całej listy nie potrzebuje bo interesuje mnie tylko F1.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2345
To po ile ten F1 ???

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6583 dzień Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158206
koniecznie chcesz Polar'a?

a tymi niższmi modelami jest taki problem, że nie mają wymiennej baterii w nadajniki...więc gdy bateria padnie, to musisz caly nadajnik kupić...

dobrą ofertę ma Timex.
jak jest ktos zainteresowany, to poszukam linków.
napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30521
A po ile chodza takie zegarki? "Od do"?

Pozdr.

:)

napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6583 dzień Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158206
które?

ogólnie - ok. 200 - 1200 zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oleje i oliwy - zdrowe tłuszcze w naszej diecie

Następny temat

na mase!!

Christopher Schwarzenegger  nie poszedł w ślady ojca Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 -  Oliwia wreszcie zauważona! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 - Oliwia wreszcie zauważona! Katarzyna Boik - ocena sylwetki Katarzyna Boik - ocena sylwetki Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Aspartam to trucizna? Fakty i mity Aspartam to trucizna? Fakty i mity