SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy w lipcu świeci słońce to plaże są gorące *ZAPRASZAMY*SPA*

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131455

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
z innej beczki - wiecie może jak wychodzi wiarygodność pomiarów tkanki tłuszczowej na wadze łazienkowej? Bo mi pokazuje 27% a na potreningu jak profil uzupełniałem to mi zliczyło 24%, co jest bardziej wiarygodne? W sumie od 2 lat do pomiaru używam tylko tej łazienkowej, chyba muszę gdzieś na profesjonalny pomiar podskoczyć, ale jak wyjdzie więcej kg niż na łazienkowej to będzie załamka :/ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
lipa ta waga

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
duże przekłamania mogą być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
róznie bywa czasem spore czasem małe zalezy od wagi i osoby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
ja bym nie ufał takim wagom chyba i maszynom do pomiaru. Na kilku sprawdzałem bf no i wyszły takie wyniki, że gdyby były wiarygodne to bym się składał z samego mięsa i kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
generalnie zlicza mi zawsze tak samo, a przy spadku wagi jest spadek tłuszczu najczęściej i na odwrót, więc ogólnie progres można na tym obserwować i jakiś wyznacznik to jest, co do płatnych pomiarów, to myślicie że na byle siłce każda waga "profesjonalna" pokaże podobnie i faktyczne pomiary, ostatnio kumpel się ważył to mówił że nawet drukuje rozkład tkanek w poszczególnych grupach mięśniowych (aż mi się nie chce wierzyć że taki pomiar jest dokładny...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
no dobra Grekar - to skoro różne wychodzą też na maszynach pomiarowych to skąd wiesz ile masz fatu teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Szczerze? Olewam to już kiedyś się martwiłem, ale jak zrzuciłem pare kg to mi bez różnicy czy mam 15, czy mam 10, ważne, że się fajnie czuję z taką ilością jaką mam.
Mierzyłem na trzech wagach, w aptece, na siłowni i na innej siłowni, różne wyniki ~5.x, 6,x i 6.x, dokładnie nie pamiętam, ale mogę poszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ja tam w lustro patrzę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
dokładnie tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pizza masa białka - 90% zdrowo

Następny temat

Wielka objętość a kalorii mało i do tego tanio - dla głodomorów ;)

WHEY premium