SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer z HITECA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3153
Co sadzicie o gainerze Whey Mass Gain z Hi TECa???bo mam zamiar zakupic go 12 kg i brac go dzienie 200gr plus do tego jakies bialko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
ja nie dawno skonczylem go jesc, masa mi troche podskoczyla ale to glownie dzieki diecie smak bananowy - dobry, rozpuszczalnosc bardzo slaba, ogolnie rzecz biorac sa lepsze gainery

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
12 kg o kurna

Pomieszlalbym troche,zamiast 12 kg samego hajtka kupilbym jeszcze mass xxl + vitalmaksika 1.

Ogolnie WMG hajtka jest bardzo przecietny,lepiej w tej samej cenie mass xxl na mnie dziala

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3153
no ja go chce kupic poniewaz moge go miec za bardzo okazyjna cene, nawet z vitalmaxa tak tanio mnie nie wyjdzie.Mam zamiaer przez dwa miesaice dostarczac z diety 2900kcal plus 1100kcal z odzywke. Razem okolo 170-200 grma bialka na dzien. Chcialbym przytyc w te dwa miesiace jakies 5-7 kg.Jak sadzicie realne to jest?aktualnie waze 80kg w biciu mam 41,5 (cel 44cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
Jak cena okazyjna to bierz.Zastanawiam sie czy bedziesz szamal tylko gainera czy cos jeszcze?5 kg masy w dwa miechy mozna zrobic(nie mowimy o czystej mm),gorzej z dojsciem do 44 w bicu.

Dasz rade zjesc 12kg gainera w 2 miechy??Ja po 3kg nie moge patrzec na zadne proszki

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3153
No mam nadzieje ze dam rade zjesc te 12kg, kupuje każdą paczke 3kg w innym smaku zeby mi sie nie przejadl. do tego kupuje odzywke bialkowa z olimpu z izolatu serwatki 2 razy po 2,5kg.Pochwal sie efektami jak skoncze cykl :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACETOSTERON- czy dobry

Następny temat

to jak to w koncu jest??

WHEY premium