SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Gainer wraca jak boomerang znów spamerów sponiewiera %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81670

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7337 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45955
no wiadomo

ale z reguły ci co tak myślą gówno wiedzą nawet o treningu, nie mówiąc o czym innym

--== GAINER TEAM ==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
co było na tym filmiku bo mi coś się zyebało i się nie odtworzył?
a ten temat na inso to raczej wał,a to zdjęcie na pewno
korwa do juwenaliów jeszcze tylko 5 razy idę na uczelnie, jutro na 1,5h, pojutrze 1,5h, korwa żyć, nie umierać dziś pokazałem leszczom jak się w piłkę gra
poszedłem pobiegać na bieżnię z nadzieją że ktoś będzie grał na boisku obok, no i kurvva grali, akurat było 5 na 4, to tak trochę cicho ciemny, podszedłem koło boiska, i oni pytają czy gram. To korwa pograłem z nimi, graliśmy do 20, strzeliłem 10 bramek, w tym trzy z główki, pierwszą bramkę zayebistą strzeliłem, przeszedłem trzech lamerów i zayebałem od słupka. Pisdy dresiki takie po 20 lat, chciały grać z mistrzem to dostali fpjerdol Wygraliśmy 20 do 12 chyba, a na początku było 6 do jaja. Dobra pochwaliłem się, podnieciłem,mogę iść spać.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7337 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45955
na tym filmiku koleś wcinał leżący na ulicy kał psa

... wróć,

na chodniku, nie na ulicy

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-04-27 00:43:45

--== GAINER TEAM ==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8857 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25766
dlatego moim celem to ***ać wszystko co ma cycki i puls

Gring ma cycki , nawet duże o ile mi wiadomo, a puls to po 200 mu skacze

Pisdy dresiki takie po 20 lat, chciały grać z mistrzem to dostali fpjerdol

Zmieniony przez - El_DreSso w dniu 2011-04-27 08:30:11

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
Dreso
Korwa, zaraz na uczelnię lecę, nie chce mi się jak choi.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10443
hej :)

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22973
haj Jerry

z dniem dzisiejszym, RÓWNY tydzień do matury, ja dalej nie umiem majcy i nie mam prezentacji z polskiego. Ja pier*olę ale ten czas leci

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2011-04-27 12:51:31

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10443
Wiem coś o tym dobrze, że mam to za sobą matma to faktycznie trochę problem, bo w 2dni się nie ogarnie tego, ale tablice z wzorami są- więc żebyś wiedział gdzie czego szukać to coś naskrobiesz najgorsze są te na a,b,c,d bo tam jest wchooj podchwytliwych niestety i łatwo się złapać... prezentacje żebyś miał napisaną przeczytasz parę razy i dobrze będzie
a jak stoisz z angielskim ?

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22973
Dokładnie bo w odpowiedziach są typowe błędy, a jak Ci poszła? z prezentacją się nie boje w sumie zrobie to szybko i dobrze bo już mam zarys jak ma to wyglądać. A angielski jest za***iście, nie boje się, tylko przypomnę sobie budowę zdań żeby były gramatycznie poprawnie i będzie ok

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
j.pol- pisemny 72%
j.pol- ustny 80%

j.ang- pisemny 72%
j.ang- ustny 40%

matematyka 80%

Naprawdę dobrze mi poszło

ja to najgorzej przed angielskim się bałem,bo strasznie nie mam daru,ale się udało

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary do stojaka :)

Następny temat

dziwne

Od bodybuildingu do bobsleinghu Od bodybuildingu do bobsleinghu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu Naturalne substancje w spalaczach tłuszczu Brak snu to brak regeneracji. Jak sen wpływa na regenerację? Brak snu to brak regeneracji. Jak sen wpływa na regenerację? Jak obniżyć poziom estrogenów? Co jeść, a czego unikać Jak obniżyć poziom estrogenów? Co jeść, a czego unikać Michałki czekoladowe low carb Michałki czekoladowe low carb Debiuty Kulturystyczne 2018: Wyniki i relacja Debiuty Kulturystyczne 2018: Wyniki i relacja 60 cm w bicepsie - dramat... 60 cm w bicepsie - dramat... Dieta śródziemnomorska - zasady i przykładowy plan żywienia Dieta śródziemnomorska - zasady i przykładowy plan żywienia