SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 875878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
uzbieralem juz na mala puche nitrobolona2 ide robic jedzenie zaraz i chyba troche sie przespac bo padam na ryj

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja bym nie dopuścił do takiego zachowania , poczyatj pare książek czy cośw necie


miałem dobermana , żadnych problemów


EJ SZUKAM CZEGOŚ O " ETYCE BIZNESU " POTRZEBNE MI NA PRZYSZŁY TYDZIEŃ JAK KTOŚ COŚWIE CZY COŚ DAJCIE ZNAĆ :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
niwix czytalem duzo bo miałem juz kilka duzych psów

rozumiem ze bys nie dopuscił, ale ten pies został wyrzucony z samochodu i ojciec go wziął do domu. Wtedy to on nie mógł ustac na nogach taki był chudy. A to ze tak sie zachowywał pózniej to nie jest moja wina, bo tak go juz ktos nauczył. Jak bym go miał od całkiem małego to bym nie dopuscił bo jak jest młody to najłatwiej go czegos nauczyc.
Mam drugiego psa w tym samym wieku, tylko jest taka róznica ze kupiłem go jak był całkiem mały i jest dobrze wytresowany

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767


tez mam psa
kochany gacurek

nigdy zębów do nikogo z rodzinki nie pokazal do obcych tez nie - ale szczeka czasem
tylko psow innych nie lubi ostatnimi czasy

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Piotrrrrrr - widze ze ci sie bardzo spodobalo nitro ciekawe czy cp mi sie tak samo spodoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
lisek i tak respect - malo ludzi by tak psa przygarnelo :/
a tych co tak psy wyrzucaja czy gdzies przywiazuja zeby zdechly z glodu to bym za jaja powiesil ...


dobra wybijam klate robic
dzis zjadlem tylko ~50g wegli napewno moc bedzie za***ista <-- haha dramat xD

kojot chyba bede podobnie do ciebie bral mono+nitro <-- bo mam jeszcze 300mono prawie a za 2miechy waznosc sie konczy to w sumie moge zjesc bo w lato i tak bym niechcial bo ulewa xD

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
ale ziompel jak ja sie zdziwiłem ze moj ojciec go przywiózł do domu
ktos go na stacji paliw wyzucił tam go pracownicy kilka dni karmili i ojciec zabrał

a teraz to jest wzorowy pies

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Kojot - dziś był pierwszy trening

pompa spora, pocenie się dużo większe, co do siły/wytrzymałości to wypowiem się za pare dni

skóra mnie piecze przesadziłem chyba z tym solarium

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ziompel nic nie ulewa to tylko w zaleznosci ile wegli wp*****lasz retencja wody przy mono nie jest taka przeciez jak przy omie ze cale karczycho ci puchnie ziompel jak bedziesz bral to moze sproboj tak jak ja podzielic na 2 fazy najpierw mono a potem nitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
szamam ryż z jabłkami i cynamonem

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Boli mnie:(

Wiecej