SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 883077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
daro suple to tylko kilka % sukcesów ( tak przynajmniej mówią) diete też mam i nie jest łątwo niekiedy

zapomnialem dodać mam jeszcze mono bo zostało mi z ostatniego cyklu ok 40 porcji.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
joł
ale naspamowalisci 12 stron od wczoraj rana
robie dalej sprzet
tomot najlepszego
musze poprawic oceny bo mam prawie same ****y wiec chyba zrobie z tydzien przerwy w silce wykuje wszystko wypoprawiam i spowrotem do cwiczen
a teraz musze isc uczyc sie chemi i ruskiego i na infe program oddac bo juz termin minol 4 tygodnie tymu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
daro suple to tylko kilka % sukcesów ( tak przynajmniej mówią) diete też mam i nie jest łątwo niekiedy

dragon to to wiem byku

ale jechac kilka miesiecy na samej diecie to mozna posrac sie z tym jedzeniem...czasami mam dosc ryzu,kasz itp...ale naarzie jade miesiac bez odzywek(gainer,bialko,ww,bulki itp)sama dieta...to juz mi sie odechcewa

ale msuze zwikszyc podac mineralu cynku i zmniejszyc podaz bialka,bo bbrak apetytu usportowców jest najczęściej powodowany nadmiarem rodników acetylowych w wątrobie, które powstają na skutek spożycia wysokich porcji białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Nie zamówiłem ale teraz dietka znów wróci do łask i myślałem żeby coś kupić jeśli kasa będzie:P A co mam kupować na te stawy i jak to dawkować i ile kosztuje? Sog za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
https://www.sfd.pl/temat255107/#post1

lisuu zgłos sie do mnie to pogadamy o twoich stawach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Daro - wiem coś o tym ja już też mam dość jak widze znowu ryż/kasza gotowanego kuraka lub wołowinę. Niekiedy sie chce zjeść tak proste danie jak np kiełbasa z cebulą na oleju albo chipsy, frytki, fast foody itd.

Ostatnio sprzeczałem sie z kumplem (on uważał że ten sport jest tani a co za tym idzie łatwy w uprawianiu) po 20 min rozmowie zmienił zdanie.

Taka prosta sprawa jak jedzenie, nibt każdy człowiek musi to robić ale dobra dieta kosztuje 2-3 razy więcej niż "zwykłe jedzenie" - przeliczalem ostatnio.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
eloo

ale zmeczony jestem w piłke grałem 2 godziny, jezdziłem rowerem z agatą (10km tylko bo wiecej nie dała rady) a wieczorm ide z nia pobiegac <lol>

grom ja jutro robie fotki zeby porównac czy cos sie zmieniło ale Wam nie pokarze

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Weź ją na basen albo na jakąś dyske a nie rower

ehh lisek lisek - pomyśl nad czymś lepszym bo dziewczyna się znudzi i poszuka sobie innego towarzysza wieczornych spacerów/biegów

oraz dawaj jej foty !!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
kurde smoku to nie ma byc moja dziewczyna bo jest 10 lat starsza

to tylko kolezanka

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dlatego napisałem dyska/ basen a nie hotel / motel / sypialnia

oraz dawaj foty

oraz 2 : starsza kobieta jest dużo lepsza , przynajmniej w tym wieku wie czego chce i wie czego chce facet jak będziesz miał 50-60 lat to wtedy możesz szukać jakieś głupiej 18-stki .

P.S nie uważam że młode są głupie aby nie było nieporozumień

a tak pozatym to sobie robie jaja nu

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium