SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 875784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Nu***** strzelil silke zakaz do18 roku zycia. gadaja ze koks biore a do tego przez w tyg mi sie rozstepy powiekszyly i ma po 10cm prawie po obydwu strona miedzy bicem a klata nie wiem co zrobie wszsytko w ****u poszlo.

dobrze ze chciaz niktorzy tu na mnei uwage zwracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
kojot niepotrzebnie tuusi brales a ak serio to lipa ****a i co do 18 roku niemozesz chodzic na slke ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Współczuje Kojot

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
kojot

ale przecież mowiles ze chodzisz na silke w tajemnicy, no to chyba dalej mozesz sie tak wymykac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no napewno nei bede teraz 3razy w tyg jak do tej pory moze raz mi sie uda jakos w jakis dzien a tak to lipe bede mial jak bedzie cieplej to bede mowil ze ide na rower i na smilke smigal teraz lipa totalna zostal mi tylko pompki w chacie i tyle***** wszystko sptrzelil nic jzu nei poradze narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
kojot a nieda sie jakos ich przekonac?? z moimi tez bylo podobnie i tak samo jak chcialem pierwszy raz odrzywki kupic to mowili ze sterydy itp. kiedys w kifie albo sdf w jednej z tej gazet byl taki fajny artykul wlasnie dal rodzicow co niechca pozwolic cwiczyc swoim dziecia. moze taki artykul by cos pomugl zawsze mozesz ich zaczac straszyc ze jak nei nozwola ci cwyczyc to zacznisz cpac pic itp. ale tego nie polecam bo sie moga juz totalnie w****uc,
kombinuj jakos napewno sie da ich przekonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
juz probowalem chu nic nie dalo, im juz nie chodzi o odzywki tylko o to zebym nie cwiczyl, probowalem po dobroci przetluamczyc,***** nic, pwoeidzialem ze bede cpal i pil tez nic, ucieklem z chaty tez nic nic juz ****a nie dam rady zrobic jeszcze powiedzileli ze jak sie dowiedza ze dalej chodze todo kolesia pojda co ma ta silke i powiedzia ze ma meni nie wpuszczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
no to faktycznie lipa. a dlaczego oni wogule nie chca zebys cwyczyl przeciez to chbya dobrze ze pracujesz nad soba moi teraz jak przez tydzien nie cwicze to sie pytaja co mi jest

squnisz dzieki laweczki faktycznie solidne ale na animalu jakis typ co raczej niema o tym pojecia powiedzial ze sa lipne i takie tam ******ly i najsmieszniejsze ze powiedzial ze sa zawysokie jak niepodalem wymiarow wiec sam poswiadczyl o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
uu kojot lipa

ja bym tam starych po******lil
mnie starsi sami na silke wyslali <3

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
mowia ze kaleke z siebie zrobie i ze bede zalowal tego w przyszlosci, i ze juz garba na plecach dostaje od tego i nie jestem proporcjonany i przesadzam bo w tym wieku tak wygladac to juz przegiecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Boli mnie:(

Wiecej