SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer + kreatyna + HMB + BCAA -> co, gdzie, jak ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Hmmm,w poprzednim poscie nie zamiescilem wszystkiego co powinienembyl wiec teraz dokladniej.

1000g gainera Hi-Tec'a (pozostałość po 3kg które wchłoniłem
250g Kreatyny Megabola
100tab HMB Megabola
500ml Nutrend BCAA (nie piszcie ze Megabol sux bo to sam wiem ale potrzebowalem czegokolwiek najtanszego heh...)

Trenuje 3-4 razy w tygodniu...i jak stosowac te suplementy? Kreatyna gryzie sie z gainerem bo ten robie na mleku a kreatyna + mleko to nie to cczego mi trzeba ;)

bardzo bym prosil o jakies rozpisanie, HMB i BCAA bede bral po raz pierwszy. Co mozna polaczyc a co nie? Co brac najpierw i kiedy dokladnie...kiedy HMB, kiedy BCAA, kiedy kreatyne itd. Pozdrawiam i z gory dzieki, rozdaje sogi za powane odpowiedzi ;)


"I'll Be Back"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Taki zestaw to strata kasy. Masy po tym napewno nie złapiesz. Proponuje pozostac przy gainerze i białku. Jesteś szczupły więc proponuje nastawić się na ilość gainera min 2-3 mieś + białko np Ovopol 35zł kg To jest podstawa na mase a nie jakieś hmb itd. Oczywiście + dieta!



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Tyle ze ja niechce sie utuczyc, 5kg mi starczy narazie (a wiem ze jestem w stanie to zrobic na samym zarciu w 2 miesiace) , chce dodac sily glownie...masa przy okazji. A suplementy to byly jako prezent w sumie wiec mam je i musze wykorzystac :)

"I'll Be Back"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Jeśli dostałeś to bierz przecież nie wywalisz



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Wiem...ale pliss niech mi ktos to rozpisze na 1-2 miesiace jakos...+ bede polykal mase kurczaków, ryzu, indyków itd. :)

"I'll Be Back"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1895
Gainer po powrocie do domu z treningu, ewentualnie między śniadaniem a obiadem, w zależności od ilości białka z diety. HMB po treningu lub na noc, krteatynę raz dziennie po przebudzeniu na czczo lub po treningu. Po treningu wszystko co zapodasz super się wchłania, ale kretka rano jest skuteczna, więc jak masz zjeść sporo rzeczy na raz to możesz śmiało ją przyjąć po przebudzeniu (dokup glukozy do popicia z wodą). BCAA przed wyjściem z domu na trening. Dawki zgodnie z zaleceniami na etykietach. Jak skończysz gainera to postaw na wysokobiałkową odżywkę, najtaniej wychodzi w przeliczeniu na białko, a tego zawsze prawie w diecie niedosyt. No i jak piszesz dieta. Dużo jeść i często. Efekty murowane i masowe, i siłowe, szczególnie po kreatynie. Suple to tylko dodatek do diety (posiłki + odżywki), choć skuteczny.

---Pozdrawiam---

---Pozdrawiam---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMAL PRO - CZY MOZNA JEZDZIC SAMOCHODEM

Następny temat

Kreatyna + Antybiotyk ???

WHEY premium