SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26
Witam. Jestem nowym użytkownikiem i dopiero zaczynam pracę nad sobą. Ćwiczyłem dość sporo na sucho , ale chciałbym przybrać trochę na masie. Ważę 70 kg przy wzroście 176 cm. Mój problem polega na tym ,że jem bardzo dużo , ale za żadne skarby nie mogę przytyć. Zamówiłem ostatnio gainerka. Megabol - Gainer 737 . Czy to pomoże mi przy dobrej diecie przybrać trochę na masie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
gainer to tylko uzupełnienie michy, łatka.
Napisz przykładowo co jadłeś w jakiś dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26
Jem bardzo dużo wędlin. Przerzuciłem się z ziemniaków na ryż i kaszę. Ciemne pieczywo zamiast białego. Na śniadania serki , twarogi z dużą ilością białka, chude wędliny. Na obiad ryż, chude mięso z kurczaka, jajka. Węgle uzupełniam owocami : banany i tak dalej. Kolacja to też wędliny i serki z ciemnym pieczywem, dużo owoców i praktycznie zero słodyczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26
ok :) jutro wieczorem postaram się dodać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26
A ten gainer jest w stanie chociaż trochę podbudować masę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Żeby się nie rozpisywać po prostu wytłumaczę ci to tak jak najczęściej się to robi xd

GAINER = Żarcie w proszku którym po prostu uzupełniasz dietę, posiłki...
to nie jest odżywka która pomoże ci dobić parę kg, ma właściwości takie jak ryż z kurczakiem, ale na plus jest oczywiście jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824
Dodam tylko, że 737 to baaaardzo słabej jakości gainer

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
bez reklam blogow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
to jak ma to dodać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na co zamienić Fitness Authority - BCAA Core?

Następny temat

Białko+ Glutamina+BCAA

Wiecej