SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain fast vs Olimp mct

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Jak w temacie co lepsze 2.3 kg Gain Fast czy 4 kg Olimp MCT?
Po czym moge spodziewac sie lepszych efektów nie mówie tu oczywiscie o wielkich efektach ale ogólnie prosze o wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Ja bym wziął Olimpa, za te sama cene masz więcej prochu, a te wszystkie cuda na kiju dodane do gain fasta raczej nie zrobią z ciebie zmasowanego potwora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
moze masz racje ale pewnie tak zrobie a co powiecei o mass xxl 3 kg ? w porównaniu do olimpa mct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
wszystko jedno, jest to gainer z podobnej półki, porównaj składy (są podobne), więc wybierz produkt którego masz najwięcej za podobną cenę, ale pamiętaj, ze kalorie z proszku nie zastąpią prawdziwego jedzenia, więc ten gainer to ma być tylko uzupełnienie diety, a nie substytut jej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
wiem wiem dieta ułożona zgodnie z poradami tego forum:D i oczywiscie osobistego trenera:D hehe dlatego pytam wiec wiadomo dla wszystkiego zeby było jasne jak ktoś tu wpadnie na ten temat
warto wybrac OLIMP MCT ja to wybiore dziekuje i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel- Masa, masa, mega masa..tylko masa !

Następny temat

~35/10/50 gainer

WHEY premium