SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gadzety przydatne w uprawianiu sportu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Cześć. Potrzebuję Waszej pomocy. Chciałabym sprawić jakiś prezent dla chlopaka. Myślałam żeby to było coś związanego ze sportem, ale nie mam zielonego pojecia jakie gadżety itp. są dla Was przydatne. Ogolnie to mój facet biegał maratony, przygotowywal sie do triatlonu, gral w hokeja, badmintona, squasha, ale niestety zaznal kontuzji, mial zabieg na kolano i musial zrobić sobie przerwe. Teraz chciałby znów wrócić do takiego aktywnego stylu życia, narazie powoli chodzi na siłownię, wiem że chciałby też wrócić do biegania ale troche sie boi że kolano nie wytrzyma. Prosze doradźcie mi co, facetom jest przydatne w uprawianiu sportu. Chciałabym żeby poczuł, że go w tym wspieram i żeby czuł się zmotywowany bo tego wlasnie od jakiegos czasu mu brakuje.
Dzieki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie mini poręcze do pompek są spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Telefon . Wszystko tam jest zapisane.

Może jakiś zegarek typowo do biegania/jazdy na rowerze. Roller też jest przydatny.

Wybór jest duży, wystarczy poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2455
Rękawiczki, zegarek tez fajny pomysl. Moze drazek zeby zaczal cos robic a nie forsowal odrazu kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zależy w jaki przedział cenowy celujesz. Moze być jakiś gadżet mierzący puls czy tętno.
Bądź dobre buty do biegania.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Orteza na kolano Samochód sportowy Jak nie może biegać, to może wtedy szybko jeździć

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 781
Kup mu powerball z licznikiem świetny gadżet dla chłopaka którym ćwiczy się nadgarstki i całą rękę, do tego powerball ma licznik który pokazuje prędkość i najlepszy wynik co uświetnia trening. Sam mam powerball i nim ćwiczę od dawna i jestem z niego zadowolony.
Polecam wszystkim.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Powerball mu nie potrzebny jak jest facetem
5

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 781
Dlaczego nie potrzebny?
Powerballem może kręcić każdy, facet również zwłaszcza że jest sportowcem.
Powerball to dobry dodatek treningowy wzmacniający szczególnie nadgarstek i przedramie, jest też dobry do rehabilitacji.
Moim zdaniem warto go używać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
michal13672
Dlaczego nie potrzebny?
Powerballem może kręcić każdy, facet również zwłaszcza że jest sportowcem.
Powerball to dobry dodatek treningowy wzmacniający szczególnie nadgarstek i przedramie, jest też dobry do rehabilitacji.
Moim zdaniem warto go używać.


To był nieprzyzwoity żart z mojej strony
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 781
Acha ok :)
georgu spytam jeszcze z ciekawości czy miałeś kiedyś powerball i go używałeś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu.

Następny temat

spalacz tluszczu

WHEY premium