SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRUBE UDA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Moim problemem są grube umięśnione uda. Co zrobić, by były mniejsZe? Może ktoś mi coś poradzi? Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 454
Dieta to nieznaczy, ze masz nic nie jesc.
Poprostu musisz sobie ulozyc plan pelnowartosciowych posilkow, zebys nie jadala pustych kalorii, ktory bedzie przewidywal mniej kalorii niz wynosi Twoj bilans kaloryczny. Zajzyj do dzialu Odzywianie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dieta + trening siłowy + aeroby/hiit pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Wielkie dzięki, już myślałam, ze nikt nie odpisze. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Ania < Dałoby radę wkleić fotkę tych ud? Nie to ,żebym się napalał ,ale może wpadasz w niepotrzebne kompleksy.. W moim odczucie dosyć duże umięśnione uda wyglądają bardzo sexy ,a na pewno sto razy lepiej niż chude patyki. Jeśli z fotki nici to przynajmniej to przemyśl
pozdrawiam
1

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Fotki nie chciałabym wklejać, ale bardzo Ci dziękuję za pocieszenie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Droga Aniu , kolega ma racje. Mozesz wkleic zdjecia anonimowo, bez pokazywania niewatpliwie slicznej buzi.
Najlepiej dwa rzuty:bokiem i przodem.
Mysle ze wtedy ocenimy i cos doradzimy.
Pozdrawiam.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W szczególności koniecznie trzeba sprawdzić, w czym problem - umięśnieniu czy otłuszczeniu. Jeśli nie masz możliwości załączenia zdjęcia, zrob pomiary ciała - by mozna było ustalić proporcje (talia, biodra, udo w najszerszym miejscu, kolano), najlepiej też zrób pomiar tkanki tłuszczowej. Jeśli możesz załączyć foto, zapewne wystarczyłoby do stwierdzenia, w czym problem.

Napisz też, ile masz lat, czy trenujesz (co, w jakim wymiarze) oraz jak wygląda Twój normalny dzienny jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
Mam 17 lat. Nie stosuję żadnej diety, staram się ograniczać jedzenie słodyczy. Często jeżdżę na rowerze, gram w siatkówkę i chodzę na basen. Moje wymiary: biodra 81, pas 72, najszersze miejsce w udach 56. Mam 175 wzrostu i ważę 66kg. To chyba wszystko. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
kolano? :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
kolano 34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się podobają dziewczyny z masywniejszymi udkami.
Nie panikuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i poprawienia:)

Następny temat

Ganaim za pilkom robic aeroby?

WHEY premium