SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 770989

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 1 dzień Przeczytanych tematów 40
Oczywiście zrobię badania USG i hormonalne jak tylko wroce do kraju. To podstawa. Bardziej mi chodzi o to co myślicie. Dziekuje bardzo
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1604 Napisanych postów 46010 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 461627
Nie widać żeby był tu jakiś szczególny problem jeśli w ogóle , możesz potwierdzić w badaniach ale raczej nie ma potrzeby.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 0 dzień Przeczytanych tematów 5
Ja bym nie sugerował sie w pelni opiniami na tym forum przynajmniej odnośnie Rylskiego okay rzeczywiscie ten pan usuwa caly gruczol ale np jak w moim przypadku za duzo tez tkanki tluszczowej przez co sutek przyczepil sie do miesnia na szczescie udalo sie to naprawic u innego specjalisty bo dr Rylski twierdzil ze wszystko jest w porzadku a przy napinaniu miesnia sutek poprostu wciagalo do srodka ale to kolejna operacja kolejny koszt ponadto szycie tez nie jest ladne takie zwykle jak u chirurga ortopedy (mialem tez operacje kolana) tzn. zostawia spore blizny nie wyglada to estetycznie u mnie blizny byly tak duze ze szczerze juz wolalem ginekomastie wiem ze dla niektorych moze to sie wydawac szokujace bo wiekszosc chce pozbyc sie tego gowna ale czasami lepiej chwile pomyslec zastanowic sie ochlonoc nie podejmowac decyzji pod wplywem emocji sprawdzic mase informacji, wybrac dobrego lekarza o nieposzlakowanej opinii, bo mozna po zabiegu czuc sie jeszcze gorzej niz przed Pozdrawiam
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 7 dni Na forum 6 dni Przeczytanych tematów 208
Cezar949
Foty z dzisiaj, 2 dni po zabiegu,

Update 8 dni po zabiegu. U was sut potrafił być "wklęsły" na początku?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GINEKOMASTIA - POMOC DLA ZAINTERESOWANYCH !!!!

Następny temat

problemy po cyklu

Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Chlebek bananowy z orzechami Chlebek bananowy z orzechami 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light