SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
Oli daj znać co Ci powiedzą. Ja również za około 3 tygodnie mam zabieg właśnie u nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
Oli daj znać co Ci powiedzą. Ja również za około 3 tygodnie mam zabieg właśnie u nich. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
Kobieta mi powiedziała, że z reguły cały gruczoł jest usuwany i wysyłany do badań hepatologicznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
A może ktoś kto miał zabieg robiony w medicus estetic zdecydowal się później na bombe i zda jakąś małą suto-relacje? Rozkminiam ze może warto by było zaryzykowac i od poczatku cyklu do końca pct a może jeszcze parę dni dluzej poleciec nolve 10mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
Ja nie miałem gino, wszedłem na bombe gino wyskoczyło, mimo tego, że wcinałem symex na obniżenie estro. Suty nie piekły, po prostu wrażliwy na estrogen jestem z tego co widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
mam pytanie, po usunieciu gino u rylskiego po jakim czasie wskakiwaliscie na bombe? czy zabezpieczaliscie sie jakims srodkiem? i przede wszystkim ile po zabiegu come back na silownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
Z tego co tutaj kilkakrotnie chlopaki pisaly w tym temacie to u rylskiego wycinaja caly gruczol wiec teoretycznie bez potrzeby zbijania estro mozna leciec smialo bombe, no ale zawsze jest jakis niewielki procent szansy ze doszlo do bledu lekarskiego i cos zostawil....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
mikolaj7647
Robicie ludzie za pol darmo potem sie dziwicie jednemu cos strzyka u drugiego otoczka przypalona u mnie to wam powiem co bylo blizny jak cholera do tego drabinka po szwach dookola bo szwy powinny byc zalozone srodskorne i umiejetnie zeby nie zostawiac sladow ciecia wogole bledne jedno przez otoczke zamiast wokol niej drugie ciecie za daleko i przyciagniety szwami sutek, do tego gosc mowi ze wycina caly gruczol oczywiscie calego sie nie da ale czasami wycina za duzo jak w moim wypadku przes co nie wyglada to ladnie czasem moze sutek przez to sie zapadac lub nieprawidlowo ukladac przy napieciu miesnia a czasem moze rozciac otoczke w innym miejscu o tego dochodza przebarwienia otoczki i jeszcze pare innych rzeczy generalnie nie wydglada to dobrze wiec jeszcze raz nie polecam ze swojej strony nie wprowadzajcie reszty w blad bo czasem sie moze to zle skonczyc w moim przypadku operacja ktora miala mi dodac wiary w siebie spowodowala jedynie depresje


To ja Ci opowiem ciekawą historię z wielce uzdolnionymi chirurgami plastykami. Miałem 9 lutego robioną trzecią operację usuwania ginekomastii tym razem u dr. Rylskiego. A dlaczego? Bo dwie pierwsze zj**ał mi chirurg plastyk z Wrocławia, który za taki zabieg bierze od 7 do 12tys zł. Wykonywał mi on (nie chcę podawać publicznie nazwiska, chociaż powinienem mu zrobić "reklamę") operację usuwania przerośniętych gruczołów w 2012r, póżniej w 2014 robił poprawkę bo nie usunął całości. Jak zrobiłem USG kontrolne po drugiej operacji to gruczoły były takiej samej wielkości jak przed operacja, więc za ch**a nie mam pojęcia co on tam wycinał. Co z tego że mnie ładnie pozszywał jak zostawił pod każdym sutkiem 2,5 cm gruczołu? Zaj**istym plusem operacji u Rylskiego jest to, że wycina cały gruczoł i nie ma możliwości powrotu tego gówna. Mam tylko nadzieję, że efekty teraz będą zadowalające i w końcu się z tym uporam. I nie wprowadzaj ludzi w błąd, że nie usuwa się całego gruczołu bo to nie prawda, po prostu niektórzy lekarze nie usuwają całości. A co do opinii chirurgów i sugerowania się ceną to podchodziłbym ostrożnie, bo tamten ma same dobre opinie jako plastyk i hajsu mało nie bierze, a jest według mnie g**** warty. A to że umie cycki kobietom powiększyć to nie znaczy, że potrafi porządnie wykonać zabieg usunięcia gino.


Zmieniony przez - adek_87 w dniu 2018-02-13 16:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Podpowie ktoś jaki czas po zabiegu wskakiwaliście na bombe? chodzi o to żeby nie było za wcześnie... 3 m-ce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
Z tego co mi się kojarzy lekarz na konsultacji w medicus mówił że nie wycinaja całego gruczołu, jeśli tak jest to trochę lipa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium