SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2663
Lewy sutek mała blizna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2663
Prawy sutek

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 481
damian1995a
Zdjęcia 30 dni po zabiegu w Medicus





Identycznie to wyglada jak u mnie po 3 tygodniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
witam, nie było mnie tu dawno, widze ze sporo doszło stron, ktoś orientuje sie teraz jaki okres oczekiwania jest u burdy oraz rylskeigo i jak to teraz cenowo wyglada? Robil ktos z was moze na nfz gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zialon
witam, nie było mnie tu dawno, widze ze sporo doszło stron, ktoś orientuje sie teraz jaki okres oczekiwania jest u burdy oraz rylskeigo i jak to teraz cenowo wyglada? Robil ktos z was moze na nfz gino?



cenowo to się pewnie zaraz dowiesz od osób co robił o termin najlepiej przedzwonić w dane miejsce bo to jest dość zmienne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Tak to wyglada u mnie po roku od operacji u Rylskiego, z prawej strony troche mniej tłuszczu ale i tak sporo.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
czyli to samo jak u mnie. Powinieneś te zdjecie mu przesłać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4719
Panowie jak zdjeliscie szwy po zabiegu to jak i co ile zmienialiscie opatrunek ??? smarowaliscie czyms przy zmianie opatrunku ? spryskaliscie to czyms ? przemywaliscie ? jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 331
Ja się podzielę moimi spostrzeżeniami. Oczywiscie miałem problem z odstajacymi piersiami od lat. Zdecydowałem się na zabieg majac około 15 kg nadwagi, moze nie jestem mocno ulany bo ćwiczę ale bywało lepiej. Zabieg miałem w Medicus Estetic pod koniec pazdziernika. O samym zabiegu nie ma co się rozpisywać bo wszystko zostało już tu napisane. Ok tydzien po zabiegu zaczałem sie przygladac efektom i klatka była po prostu płaska(wg mnie efekt ucisku kamizelki). Teraz po ponad 2 miesiącach troszkę bardziej odstaje i gdy podniosę ręce do góry to pod skórą po obu stronach w okolicach sutka mam po prostu jakby wszytą pod skórę grube kółko. Czasami mnie tam zakłuje i czasem mnie ,,ciągnie" to miejsce (tzn. okolice sutków) więc wydaje mi się ze mi się tam jeszcze nie wygoiło. Dodam jeszcze , że pod każdym sutkiem da sie wyczuć taka małą kulkę, w dolnej części otoczki9 nie mam pojecia co to jest)Co do powyższych zdjęć kolegów to wydaje mi się , że sukces czyli ładny wygląd klaty to nie tylko efekt zabiegu, bo nikt Ci z otłuszczonej klaty nie wyrzezbi torsu kulturysty. Druga sprawa żaden chirurg widząc dużo tkanki tłuszczowej nie usunie Ci wszystkiego bo zostaną tzw. placki. Trzeba to zrobić naturalnie, stopniowo. Ci który mieli małą ilosc tłuszczu wygladają fajnie jednak osoby takie jak np. ja teraz muszą same zapracować na ostateczny wygląd redukcją, ćwiczeniami i dbaniem o skórę. Ja wcześniej próbowałem wszystkiego nawet schudłem 18 kg bo myslałem , że to coś da jednak gruczoły i tłuszcz wokół nich sprawiał że wyglądałem jeszcze gorzej. Teraz, gdy wiem że nic tam już nie ma i nie mam już tych zgrubien wokół sutków( lekarz powiedział że to były jakies zwłóknienia czyli tego bym nie spalił normalnie) mam ten komfort i wiem że wszystko jest w moich rękach i tylko ode mnie zależy jak bedę wyglądał. Oczywiscie wygladam o niebo lepiej , po prostu normalnie w koszulce jednak tak jak i większość jestem przewrażliwiony na tym punkcie jednak daje sobie kilka miesięcy żeby doprowadzić się do stanu takiego jak bym chciał. Bez koszulki widoczne sa troche nierówności ale jak wyczytałem tak jest po liposukcji. Mam pytanie czy miał ktos właśnie takie objawy, że go tak ciągnęło i miał te zgrubienia, po jakim czasie się to wchłonie/wyleczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 331
Poniżej zdjęcia pierwsze zaraz przed zabiegiem, dodam że zaraz po sciagnieciu koszulki wiec sutki sa troche skórczone. Drugie i trzecie to stan na dzisiaj 9 tygodni po zabiegu i kilka kilogramów mniej. Ostatnie zdjecie pokazuje , że klatka nie jest idealnie płaska :)







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium