SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
yoyo20, niech robi jak chce byle by efket byl zaj**isty i zeby nie wrocilo pozniej nic. Gruczol to gruczol. Lepiej wyciac, a co on tam zostawia to juz niech sam zdecyduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yoyo20 gdzie konkretnie byles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
witam byłem ostatnio w szpiatalu na zrobieniu usg i wyszło mi ze na pp 31x8mm a na pl 33x11mm mam gruczoł ale cycki mam większe to jak bym zredukował to tkanka bby zeszła i zostały same te gruczoły czy tkanka nie zejdzie przy tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 146
24-go mialem zabieg i byl to piatek, dzisiaj jest wtorek i chcialem zapytac czy moglbym normalnie juz jezdzic samochodem lub wychodzic ze znajomymi. Aaa i jak to jest, mozna juz normalne ruchy rekoma wykonywac? Staram sie jak namniej podnosic rece itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Cześć. a czy ktos z was usuwał nie prywatnie ? ja jestem w trakcie badan przed zabiegiem jutro mam konsultacje z anestezjologiem. Ginekomastie mam od podstawówki w sumie to nie pamiętan bawet od któej klasy. ale mam tylko lewą pierś dodam ze nigdy nie brałem żadnych 'witamin'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Xplode jak mocno naciagasz ten pas uciskowy ? Jak fest czy w miare normalnie ? Bo ja sam juz nie wiem .. dzis przy zmianie opatrunku zauwazylem ze prawy sutek lekko odstaje :( Martwie się lekko









Zmieniony przez - Stifler993 w dniu 2016-06-28 21:19:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
shredded
24-go mialem zabieg i byl to piatek, dzisiaj jest wtorek i chcialem zapytac czy moglbym normalnie juz jezdzic samochodem lub wychodzic ze znajomymi. Aaa i jak to jest, mozna juz normalne ruchy rekoma wykonywac? Staram sie jak namniej podnosic rece itp.


Ja jeździłem na drugi dzień. Wychodzić sobie możesz :P to tylko zabieg na klacie, a nie operacja nog :D Wszystko zalezy czy boli i tyle. Po prostu nie nadwyrezaj miesni rak i klaty i bedzie ok ;) Ogolnie , jesli nie musisz nic robic rekami to nie rob. Ja po 2-3 dniach juz normlanie zakupy nosilem i nie bolało nic, oprocz lekkiego dyskomfortu zwiazanego z opatrunkami i bandazami.

@Stifler993

naciagam dosc mocno, ale nie tak zebym nie mogl oddychac. Cos jak doktor ale ciut lzej. A co do sutka. Jeszcze sie pewnie 20 razy zmieni :D Wiec sie nie przejmuj. Pewnie krew sie zlała i zaschła wiec wypchała sutka, uciskaj pasem i czekaj na efekt. U mnie juz sutek mial rozne pozycje. Wklesniety, wklesniety w polowie, wypukly troche, teraz juz jest tak lekko wypukly, w sensie tak jak ma byc. Naklej sobie plastry na nie, tylko zeby szwów nie dotykal bedzie Ci lepiej z pasem. Bo opatrunek Ci nie bedzie chodzil pod spodem i nie bedzie np skrecal jak to u mnie bylo i wtedy sutek np byl bardziej dociskany z gory albo dolu i robil sie wklesniety. Teraz mam zaklejone plasterkami od 2 dni i nie patrze nawet , wiec nie wiem co tam sie dzieje :D Jutro zobacze i zrobie zdjecia ;)


Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-06-28 23:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
O jakich plasterkach mowisz ? O takich cieniutkich do sciagania ran ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
xplode88 Jak przygotowac sie do zabiegu u dr. Burdy? Moglbys opisac jak to wyglada u dr przed zabiegiem? Jak przygotowuje cie i sale do zabiegu ? Mam zabieg za niedlugo i chcialbym wiedziec na co sie przygotowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.jestem tu nowy. Miałem operacje na Gino tydz temu i stad moje pytanie... was tez tak gniotla ta kamizelka do tego stopnia ze na jej krawędziach normalnie siniaki się porobily? Boje się jej popusciz żeby tam się coś nie tak nie porobilo ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium