SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH solo? jako spalacz, regeneracja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
1. WIEK: 27
2. WAGA: 95
3. WZROST: 191
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 119
-udo: 67
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat z krótszymi przerwami
6. DIETA:
-białko: ketoza z rotacją
-węglowodany: ketoza z rotacją
-tłuszcz: ketoza z rotacją
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dużo, ostatni wpisany w temacie
8. TRENING: crossfit, sw
9. CEL CYKLU: wytrzymałość, regeneracja, odrobinka siły
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: opisane niżej, koniec cyklu 02.2015
11. POZIOM BF%: 17-18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2700
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie sprawdzam
-martwy ciąg: drugi raz siłowo od 3 lat próbowałem, 170, czuję, że szybko wraca
-przysiad: raz próbowałem od 3 lat, 130, z reguły robię fronty mniejszym ciężarem po 8 powtórzeń, ale siłowo czuję, że też szybko się poprawia od kiedy ćwiczę cokolwiek z ciężarem

Cześć, wiele tu się zmieniło, od ostatniego mojego pobytu tutaj. Myślę, że ostatnio wpisywałem się w 2010. SOGi mi zniknęły, zostało wspomnienie i nowe SFD. Przejdę do tematu.

3 lata temu przestałem pasjonować się stricte kulturystyką, nie chcę mieć wymiarów jak miałem i chodzić spiętym, może i siły mam sporo mniej, ale ogólne samopoczucie i mobilność, dynamika są dużo lepsze. Teraz uprawiam więcej sportów, ale głównie staram się uprawiać crossfit i sztuki walki. Dodatkowo czasem pływanie, ostatnio polubiłem skałki wspinaczkowe.

Ostatni cykl był 3 lata temu przerwany "nagłą zmianą miejsca zamieszkania", która to nie dała mi możliwości odbloku, ale generalnie zawierał dużo środków: cypio, prop, susta, bold, deka, master, tren, clen, antek, wino, meta, GHRP-6, efka. Oczywiście środki te nie były stosowane wszystkie na raz, a w różnych etapach cyklu przez półtorej roku, w różnych stężeniach z testem dochodzącym do 1000 lub 1200mg (o ile dobrze pamiętam).

Przez 2,5 roku uprawiałem głównie ćwiczenia własnym ciężarem ciała, na tyle na ile to było możliwe robiłem dużo ćwiczeń wielostawowych i większość raczej dynamicznych niż siłowych.

Od pół roku mam znowu dostęp do ciężarów, staram się ćwiczyć crossfit plus jak mówiłem SW. Ostatnio doskwiera mi nadgarstek od rwań i BJJ. Chodzi mi po głowie kilka opcji, celem podreperowania ręki i lekkiego popalenia tłuszczu. Suplementacja stała kreatyną, bcaa, ashwaganda, omega3, kompleks witamin, magnez, kwasy ALA. Przed treningiem beta alanina.

Początkowo myślałem o GH w dawce 3iu 5on2off z dodatkiem oxy 30mg ed (bez testa, bo obiecywałem sobie, że do zastrzyków wróce po 40-stce - głupio brany tren bez cabaseru pod ręką poorał głowę i libido na długi czas)
Ostatnio po głowie chodzi mi też enan 250mg e6d jako dodatek do GH.

Teraz kilka pytań:
Czy jest sens brać GH i oxę bez testa tylko celem lepszej regenracji, poprawy wytrzymałości i odbudowy organizmu?
Czy pod CF i SW enan nie będzie mnie za mocno pompował? Kiedyś przy większych dawkach ciężko było mi przetrwać 3 pierwsze miesiące cyklu na SW przez puchnące łydki i barki.
Czy dawka 2iu GH (normalnego GH) jest już dawką, która pali tłuszcz w sposób, który zauważę? Dzisiaj usłyszałem taką opinię, ale wcześniej nie słyszałem, żeby ktoś wbijał poniżej 3.
Czy potrzebuję insę i T3 do dawki poniżej 4iu?

Jedna ze stron, która sprzedaje sarmy chwali je okrutnie, bardzo polecają cykl ostarine, cardarine, s4. Warto w ogóle zbliżać się do tego? Drogie w pytę, a widzę, że nic pewnego. Nie znam się na nich, moja wiedza zatrzymała się na układaniu prostych cykli pod kulturystykę do 5 środków na raz, temu w ogóle zadaję Wam to pytanie. Było? Przepraszam, trochę szukałem, totalnie zgodnych z moimi oczekiwaniami odpowiedzi nie znalazłem, temu piszę. Pewnie głównie do krzykacza czy lodzianina czy flexa1976 bo widzę, że oni dalej wytrwali na tym forum :).

PS. Dieta ketogeniczna raczej, teraz chcę trochę zmienić, z racji efektów jakie osiągnął kolega za pomocą ketozy w trybie IF 16/8
PS2. Przypominam, nie chcę nigdzie startować, robię to dla siebie, bo bardzo lubię sport.




Zmieniony przez - sooql w dniu 2017-11-25 22:11:44

Zmieniony przez - sooql w dniu 2017-11-25 22:20:18

Zmieniony przez - sooql w dniu 2017-11-25 22:21:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Cykl możesz zrobić. Ale masz zdignozowany ten problem czy tylko opierasz się na 'boli ręka'..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Mam stan zapalny. Myślę, że mam pękniętą kostkę w dłoni od nadgarstka do knykcia małego palca, ale nie robiłem prześwietlenia. Czekałem kilka dni sprawdzić czy mi przejdzie. Jest lepiej, ale do "cudownie" to jeszcze daleko.

Mógłbym Cię prosić o odpowiedź na pytania odnośnie dawek, braku teścia itp?


Zmieniony przez - sooql w dniu 2017-11-25 22:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Szybka ta decyzja o dostawieniu gh.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Gh i tak chciałem wrzucać i się z tym noszę od początku powrotu do ciężarów, teraz pojawił się dodatkowy bodziec po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363986 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667748
Tyle hgh to będzie raczej pro zdrowotnie
Oxa to kosmetyk solo z hgh idealny cykl ale dla kobiety.
Daj z 500 testa week reszta to miska i mozna się bawić
Hgh w tle trochę t3 pod badania ustalenie dawki i wszystko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Czy ta ilość gh będzie miała istotny wpływ na palenie fatu?
Lodzianin, "amerykańskie internety" mówią, że dokładnie t3 wyprowadza z ketozy. Potrafisz rozszerzyć?


Zmieniony przez - sooql w dniu 2017-11-26 14:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363986 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667748
Nie bardzo zrozumialem pytanie, jak wyprowadza z ketozy?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Pisze Ci, co zrozumilem z amerykanskich stron. Ketoza sama w sobie zbita t3, co w tym przypadku nie jest szkodliwe, a dzięki czemu potrzebujesz mniej białka do utrzymania tkanki mięśniowej. Dorzucając t3 zanikają ciała ketonowe i ucieka mięso zamiast palić sam fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A co Wy sie spodziewacie po samym hgh? Prawda taka jak Cie stac na hgh to stac Cie tez na testa, oxe, t3 i inne zabawki jak insulina, kg ora zaj**iscie nabija.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Marcel, ale ja nie chce nabijać kg, bo nie uprawiam kulturystyki. Ani na pewno osiągać efektu pompy, wiec nie wiem czy znam się wystarczająco, ale chyba z dala od insy. Chcę tego uniknąć przede wszystkim i jak mówiłem wytrzymałość, regeneracje, spalacz i siły troche


Zmieniony przez - sooql w dniu 2017-11-26 19:07:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka 10 mg dziennie

Następny temat

Koledzy pomocy znowu gino

WHEY premium