SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAT Nitraflex - czy zawiera jakieś niebezpieczne składniki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Witam,
Mój partner treningowy przyniósł ostatnio pół puszki przedtreningówki Gat Nitraflex, którą dostał od naszego wspólnego znajomego który twierdził, że dziwnie się czuje po niej i mu odbija On twierdzi, że to jedna z tych odżywek " spod lady" . Skład tego suplementu jest faktycznie dziwny i brzmi jak nazwy prohormonów Szukałem informacji na temat tego suplementu i jest mało popularny nawet na zagranicznych forach. Kupić Gat Nitaflex w Polsce też nie jest łatwo.

Ktoś może jest wtajemniczony i wie czy powyższa odżywka nie zawiera jakiś zakazanych składników, prohormonów itp.?

Z góry dzieki za odpowiedź




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
wrzuc sklad

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Znalazłem coś takiego, wcześniej przerobiłem osobno te wzorki no i na to by wychodziło

NITRAFLEX™ PROPRIECEUTICAL BLEND 7365mg
2-Amino-5-(Carbamoylamino)pentanoic Acid --- l-Citrulline
(S)-2-Amino-5-Guanidinopentanoic Acid --- l-Arginine
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate --- they used the non-systematic name for this, also referred to as AAKG
(E)-5-(4-Hydroxystyryl)benzene-1,3-Diol --- resveratrol (polyphenol antioxident)
4-[(E)-2-(3,5-Dimethoxyphenyl)ethenyl]phenol --- pterostilbene (similar to resveratrol)

Acute Energy, Focus, Intensity, Neuromodulating, Endurance Complex
3-Aminopropanoic Acid (As CarnoSyn®) --- beta-alanine
1,3,7-Trimethyl-1H-Purine-2,6(3H,7H)-Dione --- caffeine
2-(Dimethylamino) Ethanol --- DMAE or Deanol, studies show it to increase alertness/vigilence
2-Acetylamino-3-(4-Hydroxyphenyl)-Propanoic Acid --- L-N-acetyl-tyrosine, non-essential amino acid
2-Amino-4-(Ethylcarbamoyl) Butyric Acid --- L-theanine, found in green tea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
GAT miało w swojej ofercie różne wynalazki i taki pewien składu to bym nie był z racji historii firmy i tego kto za nią stoi.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Jak tak jeszcze przeszperałem składy tego pre to wychodzi na to że są/były 2-3 zestawienia w tym jedno na 1.3dmaa.

Zarzuć zdjęcie składu z twojej puchy i będzie wiadomo co masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
SOGI poleciały.

Dzięki za odpowiedzi, niestety składu z puchy nie podam bo ma ją w posiadaniu partner treningowy :) Ja od początku coś podejrzewałem ten specyfik :) Jeżeli jest jakiekolwiek ryzyko i firma nie pewna to ja sobie daruje. Wolę sprawdzonych producentów, nie wiem jak mój kumpel ale ja sobie odpuszczam, Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
możesz jakoś ogarnąć od kumpla fotkę etykietki, z ciekawości się zobaczy co tam siedzi

może nie ma tej wersji z 1.3d więc nie będzie żadnych moozgoyebow w składzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Wersje nowe bez 1.3 były dosyć bardzo lajtowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Dobra jutro przepiszę skład z puchy, mam nadzieję, że będzie taki jak podał dexter :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

pigułki a proszek - różnice

WHEY premium