SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERY - zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2757
olos , a którego olimpa używałeś tego "whey garnier 4000"?
Co sądzicie o super mass profesional hi-tec-a? Na początki masówki będzie lepszuy ten olimp czy hitec?

mumin_is_back

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
czy ktoś tu jeszcze działa:)????
jezeli tak to chciałbym sie dowiedzieć o ilektoś mna o tym pojecie
czegoś na temat produktow firmy"HN"
jako że miałbym mozliwość dotarcia po cenach promopcyjnych do suplementów tej firmy
ostatnio bo chorobie i wizycie w szpitalu straciłem 8kg czystych miesni i waze teraz tylko 60 kg przy 175cm wzrostu i chciałbym to odrobic i przybrac na masie do ok 70-72 kg
jakie gainery ,i co to wogóle sa te gainery mogłbym zastosować najlepiej jakby ktos mnie poinformował o produktach wyzej wymienionej firmy (jak ktos nie weim sponsoruje czy tam sponsorowała kiedys protasiewicza,ale nie wazne moowie to dla lepszego kojarzenia ) doradzcie mi konkretnie najlepiej

ps
aha i napiszcie jak dawac sogi:)!!! bo dopiero zacząłem sie tutaj poruszac i nie zabradzo wiem
z góry dzinx

< have no fEAR >

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Gainery to odżywki węglowodanowo-białkowe.
Godne polecenia gainery to nowości Olimpa,a także rewelacyjny jak na swoją cenę Super Mass Profesional HiTec`a.
Soga dasz mi gdy klikniesz w prawym dolnym rogu pola mojej wypowiedzi na "czytelnik działu"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!
a firma Sports One? koles ponoc przybral 14kg po zjedzeniu Super Mass 3200!
wiadro 5,45kg kosztuje ok. 200,-zl wiec niedrogo
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na te 14kg na pewno nie wydał 200zł.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Chyba,że na wspomaganiu

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trudno mi powiedziec,nie znam go na tyle.ponoc trenuje od 7 lat a wyglada juz niezle.probowal roznych odzywek ale po tej bardzo szybko utyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
kto tu napisal ze SMP hiteca jest rewelacyjny jak na swoja cene ? przeciez za te 3kg SMP moznaby kupic 4,5 kg SWG Olimpa gdzie mamy 30% bialka serwatki !!! Olimp wygrywa - nie ma co ukrywac LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
SWG Olimpa to nowa kompozycja i fakt jest tańsza od SMP. SMP jednak w przeciwieństwie do SWG, jest starą, sprawdzoną i dawno chwaloną kompozycją.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no wiem SMP to sprawdzony gainer ale roznica 1,5kg i bialka serwatki przemawia jednak za Olimpem LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminogen

Następny temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

WHEY premium