SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERY - zapraszam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 137189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAM PYTANIE TAKIE:JEST JAKIS DOBRY GAINER W SENSIE SMACZNY(MUSI BYC CZEKOLADOWY)NO I ZEBY LADNIE SIEKAL..NIE CHODZI MI O JAKAS LIPE JAK NP NUTRENDU..BO CO PRAWDA TAMTEN JEST SMACZNY ALE KIEPSKO DZIALA.PIENIADZE NIE GRAJA ROLI..NO ALE OCZYWISCIE WSZYSTKO W GRANICACH PRZYZWOITOSCI:)

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jak szukasz takiej dobrej odzywki o smaku czekoladowym - 4,25 kg Ultimate Massive Whey Gainer za 189 zł u Sonbatego - po nim napewno coś poczujesz
także w niskiej cenie bardzo dobre gainery robi Scitec -

za 150zł masz 4,5 kg MASS 20

Skład 100g:
tłuszcz - 1g (tylko 1g)
węglowodany - 74g
białko - 20g (WPC)
kreatyna - 1g (nie wnikaj w to..)

a już takim wypasionym gainerem z dodatkami jest VOLUMASS 20 za 4 kg 180zł ale masz wypas:
Skład 100 g:

tłuszcz - 1,2g
węglowodany - 62g
białko - 24g (WPC)
monohydrat kreatyny creapure - 2g (bez wników)
glutamina - 1 g
aminokwasy rozgałęzione BCAA - 1,2 g
tauryna - 1,5 g

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Hard body gainer 3600 z MLO co sadzicie o tym

trzeba żyć a nie tylko istnieć

trzeba żyć a nie tylko istnieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8085
A moglby mi ktos doradzic jakie carbo kupic jesli chce zrobic gainera domowej roboty?? Czym sie właściwie różni Carbo olimpa od hiteca??
Myślalem jeszcze zeby kupic mass xxl + 300 g megabol egg pro ale chyb anic dobrego z tego by nie wyszlo to jak to jest z tym CARBO??

Suplementacja to już tradycja

Suplementacja to już tradycja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8085
YYY mała pomyłka trec mass xxl + total whey megabola , albo 4 kg carbo + 1 kg wpc extensor tylko wlasnie jakie carbo?? podwyzszajace insuline czy nie ??

Suplementacja to już tradycja

Suplementacja to już tradycja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
a co sadzicie o trec mass xxl jest to dobry gajner moze sie rownac z gainerami olimpa??

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
gainery MLO - lipa... nie opłaca się nie kupuj!!

carbo olimpu od hiteca różni sie iloscią procentową węglowodanów(maltodekstryn itp) ale to małe róznice - bez różnicy jaki kupisz.. smak najlepszy - cytryna i pomarancza

4 kg carbo + 1 kg extensora - dobre ale dorzuć do tego jeszcze 330- 750 g miesznki System Protein 80 Olimpu (żeby były różne rodzaje białka)

co do gainera XXL - skład ma fajny - 20% WPC reszta węgle... taki normalny gainer z tej lepszej półki.. cena dobra - jak chcesz to kupuj - smak czekolada do gainerów PROFI WHEY i SWG 4000 raczej sie nie równa.. ale cena jest niższa wiec jak masz kase to wal nawet i 2x2000 g

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2376
Czesc, zamierzam pierwszy raz kupic jakies suple tylko nie wiem od czego zaczynac, kumpel powiedzial mi ze od gainera, tylko jaki mam wybrac i co do tego dokupic (czesc mowi o kreatynie itp) prosilbym o jakies konkretne nazwy, z gory dzieki (waze 85 kg przy 193 cm, zdjecia narazie nie mam zeby podeslac jak wygladam), Pozdrawiam

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ile cwiczysz? jezeli chcesz zdobywac mase - bierz gainera - napisz cos wiecej o sobie

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Ja też osobiście od dłuższego zastanawiam się nad kupnem gainera, ale moje rozważania kończą się przy dokonywaniu wyboru. Myśle kupić SMP bo sprawdzony, ludzie na siłowni chwalą Mega Mass 4000, tu widze że godny uwagi będzie też SWG, przy tym boje sie że złapie tłuszcz i w tym wypadku może być Profi Whey Mass.
Pomóżcie wybrać bo sam nic nie zdziałam, a wziąść musze bo mam ciężki zastój.

pozdro

NO PAIN NO GAME

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminogen

Następny temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

WHEY premium