SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głód doskwiera! Co robić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
Czesc. Jak codzień, na noc jadam przed snem kostke twarogu albo tłustego albo półtłustego. Ostatnio zacząłem wstawać rano tak głodny, jakbym nie jadł nic od paru dni, aż mnie żołądek boli, zjem 4 jaja na miękko, 2 kanapki- chleb razowy z serem, i nadal.

Czy to normalne? A może te białko z twarogu się za szybko wchłania i przez całą noc mięśnie narażone są na katabolizm??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wydaje sie, ze brakuje tluszczu i warzyw. Dodaj go w postaci oliwy z oliwek, orzechow wloskich, pestek z dyni i oleju lnianego. Warzywa do posilku i miedzy nimi a powinno byc lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Widocznie za mało kalorii dostarczasz w ciągu dnia a organizm się dopomina. Podbij lekko kaloryczność diety i zobaczysz jak bedzie. takie moje zdanie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Jeśli jesteś na diecie na masę to się cieszyć powinieneś. Niektórzy oddali by wszystko żeby przyszedł im apetyt i żeby przytyli. A jeśli chcesz schudnąć to normalka że ci się jeść chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
tez tak mialem

ew bialko reozkreca przez noc metabolizm.

i sluchaj rad kolegow, podbij lekko kaloryke a i jesz sam twarog ? jak tak popij oliwa z oliwek :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wrzuc diete. Zobaczymy gdzie sa bledy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
Z tą dietą to jest różnie. Jem to co jest w domu, nie mam zamiaru bardzo dbać o odżywianie, po prostu staram się jeść często i dużo produktów wysokobiałkowych i węglowodanowych.

Przykładowo( a wygląda to różnie):

Śniadanie:

4 jajka na miękko + 2 kanapki z serem na chlebie razowym, do tego pół litra mleka + witaminy

W szkole:

kanapki z twarogiem półtłustym na chlebie razowym

Po szkole obiad (przedtreningowy):

Tu nie wydziwiam, chociaż ostatnio wprowadziłem kaszę zamiast ziemniaków. Kotlet schabowy (codziennie) + surówka

Po treningu:

Paczka ryżu białego albo parabolicznego + pucha tuńczyka

Kolejny posiłek:

tutaj naprawde różnie, czasem zjem ryż z tuńczykiem, albo 4 jajka z 100-200 gramami chleba razowego, czasem jakieś kanapki + pół albo litr mleka.

Przed snem:

Kostka twarogu półtłustego (200g)

DOdam, ze jestem endo

Zmieniony przez - MassBYDLE w dniu 2008-06-15 12:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
jesz srednoi co 2-3godziny ? /bo nie podales godzinowego rozbicia/

przed snem dorzuc do twaroga oliwe z oliwek albo inny tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
tak co 2 - 3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to dorzuc wieczoem oliwe i powinno byc lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
kanapki to nie jedzenie ułóż normalną diete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w, bola plecy w dolnym odcinku, co robie zle?

Następny temat

zamiana

WHEY premium