SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głóóóód

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Czesc,
zaczalem redukcje, na razie dieta zbilansowana. Jade na 2500kcal ale ciagle jestem glodny. Chcialem przejsc na if za jakis czas ale nie wiem czy nie zwariuje bez sniadania . Macie jakis sposob na glod? Jakies suple? Jak wam szlo przyzwyczajanie sie do if?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Organizm się przyzwyczaja po pewnym czasie i raczej nie powinno być problemów przy normalnym 8h oknie żywieniowym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Zapomnialem zapytac, ktos kiedys mowil o chromie, hamuje glod?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94054 Napisanych postów 363885 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667430
3 dni miałem problemy,ale potem przeszło.Ratowałem się colą zero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94054 Napisanych postów 363885 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667430
PiotrG
Zapomnialem zapytac, ktos kiedys mowil o chromie, hamuje glod?


cudów nie oczekuj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Czyli nie warto inwestowac w chrom. Cola Zero to jest pomysl :P. Rozkrece redukcje to przejde na if. Szkoda, myslalem ,ze macie jakies magiczne sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3544
Powiem Ci , że np ja po paru dniach nawet nie pamietam , że nie jadłem sniadania:D bardziej byłem głodny jak jadłem 5 posiłków dziennie :D lepiej sie najesc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
W moim przypadku po 4 dniach mogłem bez najmniejszego problemu rozpocząć okno żywieniowe o 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ja bym musial miec od 19. Chyba ,ze jadlbym posilek przed silka. Bo o 18 dopiero jestem w domu z pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94054 Napisanych postów 363885 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667430
ostatnio nie widziałem ale były w kauflandzie soki zero soleo rozrabiasz z wodą do tego żelatyna i masz galaretkę zero,tak samo mozna z coli zrobić galaretkę z coli zero i zjeść jak cię napadnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Za późno chcesz rozpocząć okno żywieniowe. Od 19:00 z całą pewnością by trwało nie dłużej niż 5-6h, a to nie jest dobre rozwiązanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]koxiq87, IF - optymalny sposób żywienia dla mnie

Następny temat

Potrzebna pomoc w ułożeniu diety i planu treningowego

WHEY premium