SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Górny srodek klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 689
Gdzies czytalem(chyba nawet w atlasie to pisali ;p), ze w ostatniej fazie ruchu robiac rozpietki mozna skrzyzowac hantelki, raz jedna wyzej raz druga, powoduje to wieksze napiecie wew. czesci klatki co powinno dobrze wplynac na ten punkt, ktory ladnie zaznaczyles na rysunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Krzyżować ręce przy rozpiętkach? Hmm... Robiąc je na bramie, to jak najbardziej. Ale ze sztangielkami to pracę będą przejmować tylne aktony barków. No chyba, żeby przy okazji na maksa napinać klatkę. Ja tam kończę ruch kiedy dłonie są mniej więcej nad barkami.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17784
sprobuj na maszynie do wycikania na barki. lekko odchylony, sztanga gleboko na klate i grubo przed wyprostowaniem rak zpowrotem na dol zeby nie poszlo w barki. mi pomoglo jak juz ruszyly to idzie normalnie na skosnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Ok, sprubuje z tym zatrzymaniem sztangielek w gornej fazie ruchu.
Dzieki wszystkim za odpowiedzi, komu sie da sog poleci.

p.s. rysowac nie rysowalem okroilem tylko pewien znaleziony rysunek

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
i nie rób tylu cwiczen is erii bo to mija sie z celem.
możesz zrobić klatkę 2 razy w tygodniu po 9 serii z naciksiem na to co chcesz osiagnąc.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
przyznaj sie czy zaniedbywales gore klatki ? bo przeciez po paru treningach nie zobaczysz wielkiej roznicy.
pozdro

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
to jeszcze ja sie podepne z pytaniem.

mam w treningu wyciskanie na plaskiej, robie je normalnym uchwytem, a moze by tak jeden tydzien robic takim, o ktorym piszecie - na szerokosc barkow, a drugi tydzien normalnym i tak na zmiane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie mozesz najwizej teraz plan rob takim a w nastepnym drugim.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
haah a niby czemu nie może?
Możesz jak najbardziej.
Mozęsz olać płaską i dac w to miejsce sztangielki.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"haah a niby czemu nie może? "
Imo nie ma sensu i nie oplaca sie, pobudzac 1 czesci klatki, a na drugim treningu innej czesci bo zamiast w spokoju trenowac 1 czesc uspic druga to nawala jednoczesnie 2 zamykajac sobie droge w nastepnym planie ale to moja opinia.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalic brzuch

Następny temat

trening domatora do poprawy!

WHEY premium