SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

G.E.T. SUS 500 PH - relacja z cyklu 30 dni jedno opakowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
Witam wszystkich.
Celem mojego postu jest pokazanie siły działania środków dopingujących, ich wpływu na masę, siłę oraz ich wpływ na zdrowie. Nie ukrywam także, że od dawna nie mogłem przegroczyć maksymalnego dla mnie wyniku w wyciskaniu leżąc, dlatego postanowiłem spróbować czegoś nowego, "z innej półki", czegoś co nie jest najlepszą na rynku kreatyną. A że bardzo nie lubię brać zastrzyków i w ogóle byłoby to bardzo problematyczne w mojej sytuacji zdecydowałem się na PH, środki które w USA sa legalne, ogólnodostępne, według mnie całkiem bezpieczne, no i dają kongretnego MEGA KOPA. Po tygodniach czytania forum amerykańskich oraz naszych doszedłem do wniosku, że warto spróbować.
PH:Ze środków jakie miałem dostępne:
G.E.T. SUS 500, Myogenix SPAWN, Kilosports OXANAVAR wybrałem susa, ze wzgl. ma skład oczywiście i pochlebne opinie Amerykanów:

Estra-4 9 diene 25mg
Ethyl Methoxy Gona 12mg
ATD 7mg
Milk Thistle 80% 144mg
TPGS ( Drug Delivery System )78mg
Vitamin E 1mg
Podłoże z oleju słonecznikowego 267mg

Podobny skład ma SPAWN, W jednej kapsułce ma więcej obu pierwszych substancji i o 33% więcej kapsułek w opakowaniu przy podobnej cenie. Dawałby większego kopa, ale za to SUS ma inne substancje, które poprawiają wchłanianie i dzieki czemu wydał mi się bardziej bezpieczny, dopracowany i "przemyślany"

DIETA:
Chciałbym wyraźnie zauważyć, że w zwiazku z cyklem nie stosowałem, żadnej diety, odżywiałem sie jak dla mnie "normalnie", patrz poniższe zdjęcie. Pozwoliło mi to na sprawdzenie SUSA, bez wyraźnej pomocy diety.



TRENING:
Oczywiście siłowy.
Poniedziałek -klatka, bic tric; środa- barki; piątek- plecy, nogi. Wyjątkiem w treningu siłowym są barki i nogi. Tutaj się bardziej oszczędzam i nie żyłuje. Kiedyś przesadziłem z przysiadem a barki wiecznie mnie bolały.



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 77-78

Wzrost: 170

Obwód klatki: 100<X<105

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: za duży

Obwód uda: ???

Obwód łydki: ???

Staż na siłowni: 8 lat w sumie z przerwami

Ilość spożywanego białka: 2,5g/kg wagi ciała

Ilość spożywanych węglowodanów: 2,5g/kg wagi ciała

Ilość spożywanych tłuszczów: 9,5g/kg wagi ciała

Opis przebytych cykli sterydowych: BRAK

Trening: opisany powyżej

Cel cyklu: próba na 130 na klatkę płaską bez mostka

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ?????

Poziom BF%: duży około 15-20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): brak tendencji

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: ok

Wyciskanie leżąc (MAX): 120, przed cyklem 117,5

Martwy ciąg (MAX): nie robię za często

Przysiad (MAX): 145 w wadze 67,5kg

pytaj, a nie zbłądzisz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
Uzupełnienie relacji:
ODBLOK. (G.E.T. arrimadex)
3. 83,0kg
5. 82,3
7. 81,1
10.81,3
12.80,3
14.79,3
18.80,5
19.81,25
23.80,25
24.81,3
26.80,75
28.81,2
30.81,4
WAGA: Po odbloku oscyluje w okolicy 80-81kg. Straciłem 2 kg.
SIŁA: Większość zostało. Na odbloku miałem trening na rzeźbę 10-12 powtórzeń na klatkę w seriach. Na końcu udalo mi sie zrobić serię 12 powt. z wagą 100 kg, z moich doswiadczeń wynika, że 125 bym podniósł. Ale sprawdzianu niestety nie doczekałem, bo złapał mnie cholerny wirus. Dwa tygodnie przerwy. Po powrocie byłem słaby.... bardzo słaby.
WYTRZYMAŁOŚĆ i cheć do treningu: Spadła napewno.
GENERALNIE: polecam, choc dostęp do produktu juz niewielki. Został wycofany w USA.
Następna relacja, już za 4-5 miesięcy.

pytaj, a nie zbłądzisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282

pytaj, a nie zbłądzisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 282
1 tydzień:

1 dzień cyklu - waga 78,60 kg
3 dzień - 79,40kg,
5 dzień - 80,10kg,
7 dzień - 81,55kg.
Efekty uboczne: żadnych.
Libido: raczej na plus.
Siła: Dnia trzeciego podczas treningu klatki zauważyłem pierwszy wzrost siły. Był to mój najlepszy trening dotychczas. Nie żyłowałem na maksa, ale stówka nie była dotychczas taka lekka. Po takich "kolosalnych przyrostach wagi zastanawiam się jak będzie wyglądał kolejny poniedziałkowy trening klatki. Byłem trochę przerażony. Nie chciałem skończyc cyklu z wagą 90kg?! To trochę za dużo i nie wiem czy moj organizm jest na "coś takiego" przygotowany. Brałem tylko 2 kapsy dziennie. Na opakowaniu jest napisane, żeby nie przekraczać 6 szt. dziennie. Taka ilość by mnie wysłała do piachu! BARDZO SZYBKI WZROST MASY PO PIERWSZYM TYGODNIU !!!

2 tydzień:

9 dzień - 80,55
12 dzień - 80,40!?
Dziwne. Nagle szybki przyrost masy zniknął, za to siła ciągle w górę. Poniedziałkowy trening klaty znowu najlepszy w historii. Zauważyłem także spadek tkanki tłuszczowej, być może dlatego szybko straciłem na wadze. W każdym razie moje mięśnie wydają się byc większe, twardsze, łatwo pompują się na treningu. Od jakiegoś tygodnia pocę się jak świnia, w pracy i na treningu.
Zapomniałem także dodać na początku, że przed każdym treningiem łykam dwa kapsy Dymatize DYMA BURN, co też pewnie ma swój wkład.
Podsumowanie tygodnia:
EFEKTY UBOCZNE: żadnych,
LIBIDO: w porządku, samopoczucie bardzo dobre każdego dnia,
SIŁA: na plus. Nie jest to aż tak drastyczny wzrost siły jakiego się spodziewałem, ale napewno jest duży.

3 tydzień:

15. 82,65kg
17. 82,05kg
19. 82,40kg,
Waga znowu poszła w górę a razem z wagą, siła i to konkretnie. Kolejny najlepszy trening klatki. Obciążenia z którymi robiłem po 3 ruchy w serii teraz robię 7 i to w trzy tygodnie. To jest niesamowite. Na treningu cały jestem spompowany, pobudzony, czuje sie jak kawał skały. Jestem pewien, że przy użyciu konwencjonalnych środków typu kreatyna nie uzyskałbym nawet połowy tego. MEGA POWER, to czego doświadczyłem w tym tygodniu i to przy 1/3 MAX dawki (2 kapsułki dziennie).
Na razie zadnych efektów ubocznych, czuje się świetnie.

4 tydzień:

po ostatnim treningu klatki bardzo bolały mnie nadgarstki, dlatego w piatek odpuściłem sobie barki, za to zrobiłem trening CARDIO, dużo rowerka i brzuszki.
21. 82,35kg,
25. 82,20kg,
26. 82,15kg,
Waga się ustabilizowała, ni idzie już raptownie w górę, ale siła nadal na MEGA PLUS. Kolejny życiowy trening klatki. (100x6,105x6,110x6,115x4,120x2). Za tydzień robię sprawdzenie na 130.
Żadnych efektów ubocznych.

KONIEC:

28. 82,90kg
03. dzień odbloku 83,00kg
Zrobiłem sprawdzian na klatkę i spokojnie osiągnałem swój cel.

PODSUMOWANIE:
MASA: 5 kilo mięsa, nie zauważyłem przyrostu tkanki tłuszczowej,
SIŁA: NA BARDZO DUŻY PLUS, Podniosłem 130kg bez mosta bez większych problemów, w zasięgo 132,5kg, a przed cyklem ciężko 117,5kg. Przyrost MAX 15kg siły!!!
ZDROWIE: Nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych. BLOKA chyba też nie czuje, choć nie bardzo wiem jak i kiedy on się przejawia. W każdym razie na PCT mam GET Arrimadex, specjalny do cyklu po SUS 500: (Calcium D-Glucarate, Resveratrol, Urtica Dioica, Diindole methane, 3,17-keto-etiochol-triene, Tribulus Terrestris, Vitex-Agnus-Castus Extract, Rhodiola Rosea, TPGS.)

ZDJĘCIA: Postaram się cos przygotować na "po cyklu", a z przed, poszukam.
1

pytaj, a nie zbłądzisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Ładna relacja, a łapka jak urosła???



Zmieniony przez - messi18 w dniu 2009-09-23 08:24:26

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
bardzo ładnie dorzuć jeszcze foty i bedzie ładna relacja sog

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
a łapka jak urosła???

ja pyerdolę to zasadnicze pytanie, od tego powinna się zacząć ta relacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Dobra relacja. wszystko zebrane do "kupy" i czytelnie. Tylko fot jeszcze brakuje.
sog leci.

Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2009-09-23 09:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 239 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13464
ciekawi mnie tylko jaka waga będzie tak z miesiąc po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie , bo co to za jakosc moze pyc po 30dniach . Ale co tam artykul spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Male sprostowanie

"Podobny skład ma SPAWN, W jednej kapsułce ma więcej obu pierwszych substancji i o 33% więcej kapsułek w opakowaniu przy podobnej cenie."

Spawn ma w skladzie trenadrol i klon epistane
To co ty brales to trenadrol plus stary max lmg



Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-09-23 19:29:51

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do Deci?

Następny temat

PIerwszy i ostatni cykl...

WHEY premium