SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fortrans - Czyszczenie - Trądzik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawa wygladała tak ze moja dziewczyna była na szkoleniu i gadali o mnie bo mnie kojaży z zawodów i rozmawiali sporo własnie o trądziku mówi ze widział trochę u mnie i zebym szukał przyczyny w jelitach itp i włąsnie mówił o soli glauberskiej, zeby brąc przez tydzień ile dokładnie nie powiedział i juz wtedy poscic sam ryz i przez tydzien jechac na soli, później dalej pościc przez tydzien dwa,

miałem okazje jechać osobiście do niego bo chciał pogadać ze mną ale nie dostałem urlopu więc wiem tylko tyle co mówił od dziewczyny,a na FB trudno go złapać zeby pogadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
przez tydzien dzien w dzien? nie wyplucze sie w calosci flory bakteryjnej? jeju to musi byc masakra.. w dzialaniu czyms sie rozni od fortransu? skutecznosc inna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
działanie ma na pewno nie takie jak fortrans dużo łagodniejsze napewno nie leci z ciebie woda jak z kranu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
ja gadalem z nim osobiscie o tej soli glauberskiej bo mam problemy z kichami juz od ponad roku.Zaczelo sie zaraz po cyklu na prolce i ph megavol,trenavol.Diagnoza po 3 miechach roznych badań ze niby zespól jelita drazliwego ale ja jakos w to nie wierze.. No ale wlasnie Głuchy mowil o tym zeby leciec przez 3dni ta sól a pozniej przez okolo dwa tyg sam ryz/kasza ale do woli nawet po 10workow dziennie :) Ja przed kolonoskopią bralem ten fortrans i zaraz po zabiegu juz normalnie mozna jesc wszystko.A Głuchy mowil tak jak pisze barano ze raz do roku robi czyszczenie ta solą i leci z wagi okolo 6kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47607
Mi się czasem zdarza weekend na jakiś zabawkach typu mefedron, koks, do tego alko i czyści mi jelita jak trzeba

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666886
tydzień czasu dzień w dzień to trochę chyba przesada

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sól glauberska - Siarczan sodu

pod postacią soli glauberskiej nic nie ma na allegro jak i w aptekach juz chyba wyszło to z obrotu

ale na allegro mozna znaleźć to pod postacia siarczanu sodu za groszowe sprawa za kilogramy tego tylko ze nie wiem czy to bedzie bezpieczne bo raczej nie jest to wykorzystywane do spozycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
http://www.apo-discounter.pl/sl-glauberska-siarczan-sodu-proszku-p-3460.html 

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Jeśli jest czystości analitycznej (cz.d.a) to jak najbardziej nadaje się do użytku spożywczego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabol British Dispensary

Następny temat

Cykl testo +boldenone

WHEY premium