SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foliowanie brzucha

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1022
Mam takie pytanko czy foliowanie brzucha przy wykonywaniu ćwiczeń pomaga w straceniu zbędnego sadełka mam 172cm wzrostu ważę 84,5kg w pasie mam obecnie 93cm chciałbym trochę stracić z brzucha czy folia pomaga czy nie?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
jesli trenujesz normalnie na siłowni a teraz chcesz zredukowac wage to cwicz w sumie tak jak cwiczysz moze byc "na mase" bo to zalezy od diety czy bedziesz rosł (robil mase) czy chudł .
Jesli bedziesz spozywal mniej kalori niz organizm potrzebuje będziesz chudł, jesli wiecej powinienes tyć.

Stosujac aeroby i trening siłowy te kalorie wykorzystujesz podczas treningow. Tak na chlopski rozum

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomaga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Też mnie to ciekawi bo np znajomy mówił że pomaga bo strasznie się poci w tym ofoliowanym miejscu ale znowu wydaje mi sie że też lipa ponieważ skóra nie oddycha przez ten czas ale sie moze myle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1997
@robuch wydaje mi się,że to wrażenie strasznego pocenia może być spowodowane tym że pot nie ma jak odparować przez folię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
tak jak up .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6375
Podobno (gdzieś czytałem) tłuszcz z komórek łatwiej spalany jest jeśli tkanki są rozgrzane, ale jeśli chcesz zrzucić brzuch to bieganie, siłownia (mięśnie to tkanka aktywna (czy jakoś tak; chodzi o to że im więcej mięśni tym łatwiej spalić) i najważniejsze dieta. A folie zostaw do pakowania jedzenia. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
logiczne ze sie bardziej skora poci ale ze spalaniem tluszczu nie ma to nic wspolnego. aeroby rob a nie kombinujesz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
jak chcesz zrzucic brzuch to musisz miec diete z ujemnym bilansem kalorycznym.. bez tego zadnego tłuszczu nie spalisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To z jest pot nie znaczy że spala się tłuszcz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
schodzi tylko woda podskora, ktorej brak szybko uzupelnisz, wiec nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
mp1992 nieprawda, dieta swoja droga. moze miec dodatni bilans kaloryczny z samej diety ale nadrobic cwiczeniami. Chodzi o ogolny bilans kaloryczny a nie o diete z ujemnym bilansem. tego tak latwo nie przeliczysz.. bo aktywnosc w ciagu dnia przeliczyc na liczby to nie takie latwe. Grube ubieranie sie do aerobow powoduje wieksze pocenie sie ( temperatura ciala wyzsza to chyba logiczne ze sie bardziej pocisz) i ma to wplyw na chudniecie. Ale nie az tak wielki wplyw i najwazniejsze sa aeroby kilkadziesiat minut dziennie i dieta.
I nie chodzi tylko o bilans energetyczny, kalorie. Ale tez o typ tych kalorii, jak szybko wchlanialne, czy to weglowodany rozgalezione czy proste itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głośniki od kina pod PC

Następny temat

Wzrost kompleks

WHEY premium