SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Firma Ostrovit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14360

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 163 dni Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 2083
TomQ-MAG
pozostaje wersja w kapsulce zelatynowej, tam tez nie masz dodatkow smakowych, czy barwnikow
jednak jw glutamina, kreatyna, beta-alanina praktycznie nie smakuja niczym
gorzej z bcaa, leucyna, eaa, czy ekstraktami niekapsułkowanymi

Właśnie się napaliłem jak szczerbaty na suchary, że są w kapsach bez dodatków, ale niestety...
"Monowodzian kreatyny, substancja wypełniajaca - fosforan wapnia; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu."
https://ostrovit.com/pl/monohydrat-kreatyny/53-monohydrat-kreatyny-1000-150-tab.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6053 Napisanych postów 140222 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 995709
czyli jednak nadal cos tam wrzucaja
no to pozostaje poszukac firme, ktora nie barwi kapsow na bialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2841 Napisanych postów 56234 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600907
Tego typu związki muszą być dodane do suplementu. Inaczej by np. skamieniała lub kapsułki by pękały, gdyby nie było substancji wypełniającej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 163 dni Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 2083
To jak to się dzieje, że odżywka Ostrovitu, kretka czy glutamina w proszku nie kamienieje? Mam ją już z pół roku i nadal pięknie sypka :O Kapsułka coś zmienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6053 Napisanych postów 140222 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 995709
tzn co masz na mysli?
moze sporo antyzbrylacza dali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no nie mogli, bo w składzie jest czysta odżywka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5623
Kupowałem tabletki, minerały, kreatyne itp rzeczy od Ostrovitu i wszystko działa, badania krwi sobie robiłem podnosi co ma podnosić, więc wszystko gra i do tego dość tanie. Co do smaku zawsze było ok, co kto lubi.

Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ;p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vpx md2 meltdown

Następny temat

sikanie po kreatynie