SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finalny, 4-dniowy trening split do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2945
Witam forumowiczów. Aktualnie trenuję planem góra/dół, który znalazłem w dziale 1 rok treningów. Prezentuje się on tak (dodaje fotkę). Mam parę pytań dla bardziej zaawansowanych, a mianowicie:
1. W górze 2 mam szrugsy, które zupełnie mi nie leżą, da radę to czymś zastąpić?
2. Czy mogę dodatkowo w górze 2 dodać podciąganie, ponieważ jest to moje ulubione ćwiczenie i chciałbym w nim progresować?
3. Mam problem z bicepsem, już od ponad pół roku w łąpie siedzi 37 cm, mogę dodać jakieś ćwiczenie lub ogólnie co radzicie?

Liczę kalorie ale nie jakoś mega szczegółowo, jem koło 3000-3400 kcal, czasami nawet więcej. 120< g białka, około 90-100 g tłuszczy i 300-400 g węgli.
Mój staż to równy rok, wiek 20, waga 77-78 kg, wzrost 180. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2945
Chciałem napisać więcej niż 120 g białeczka *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
witaj.
1.co do szrugsow, jak CI nie leza to ich nie rob, nie zawsze jest konieczosc robienia czworobocznego stricte
2.smiało
3.co do ramion, kwestia jak prezentuja sie one na tle calej sylwetki, masz jakies foto?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Mawashiego ze zmianami

Następny temat

jak ćwiczyć

WHEY premium