SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FinaFlex Stimul8

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście nie testowałem, ale dwóch znajomych skosztowało tego produktu, to jeden nie mógł skończyć treningu, bo mu słabo się zrobiło.Natomiast u drugiego super pobudzenie, więc produkt działa, na niektórych aż za mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Moi koledzy równiez nie skończyli tren. Jeden po porcji nie wsZedł na salę zróbmy test

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-01 10:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
nie wiem czy sie smiac czy plakac
bo obecne trendy ida w kierunku kreski przed treningiem, bo polowa nie po trafi juz zrobic porzadnego treningu bez stymulantow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
No i nie wrzucili mi tych woreczków od wilgoci taka sytuacja





Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-25 21:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ładnie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ-MAG
nie wiem czy sie smiac czy plakac
bo obecne trendy ida w kierunku kreski przed treningiem, bo polowa nie po trafi juz zrobic porzadnego treningu bez stymulantow.


Ostatnimi czasy można zauważyć taki trend i staje się to wręcz problemem, bo co fajnego jest w tym że nie możesz zrobic treningu bo tak wyrywa z papci

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4502 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263052
Podpisuje sie pod tym co napisał TomQ.
Też próbowałem dużo produktów, tych lajtowych i tych mózgotrzepów, ale to co niektórzy robią - w tym część moich znajomych (i to nawet w wieku ok 20 lat) to już troche przesada, gdy sami przyznają że nie biorąc niczego nawet nie chce im sie i nie widzą sensu pójścia na siłownie ... przykre, ale każdy jest kowalem swojego losu.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Biorę to z tego powodu, że po zajmowaniu się 2 letnim siostrzeńcem jestem strasznie ospały POMPA 10/10 POTLIWOŚĆ B.DUŻA MOTYWACJA 10/10 POBUDZENIE 10/10. Jednak lepiej uważać z dawkami - raz wziąłem 7g to dostałem stanów lękowych, ciśnienie 160-parę , zimne poty i drgawki. Kumpel po jednej porcji ponoć treningu nie skończył i bał się, że zemdleje Teraz biorę 3/4 miarki i jest idealnie, chociaż jedyny minus to to, że trening mam o 19, biorę finaflexa o 18 i mam lekkie problemy z zasypianiem Ciekaw jestem tylko co powoduje tak mocne działanie - w składzie niby nic nadzwyczajnego, a kopie jakby miało geranium

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
nic nadzwyczajnego w składzie?

Panowie gdzie to można wyłapać bo wujek google mi nie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jak stimul przypomina gere to ja wytne sobie nerke i ją zjem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a dieta

Następny temat

Basen-egzamin na ratownika-dobór supli, kreatyna aakg?

WHEY premium