SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filet Smazony i Gotowany Kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
Siema.
Mam problem z wliczaniem fileta z kurczaka do mojej diety. Nie przygotowywuje go sam tylko robi to moja mama.

Filet najpierw smazy na oleju a pozniej gotuje. Ile kcal i jakie makro ma tak przygotowane 100g tego fileta juz po obrobce ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
trudno określić
zależy czy jest panierka, ile tłuszczu , jaki tłuszcz, w czym gotuje
Niech zważy Ci pierś przed, będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
Bez panierki. Chcialbym tylko taka usrdniona wartosc. Oleju troche na patelnii jest ale znowu nie bardzo duzo. Zwykly olej, a gotowane w sosie czernym z winiary ktory wg. opakowania nie ma prawie nic kcal ale ja i tak waze pozniej kurczaka bez sosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
A wazenie przed nie wchodzi w gre niestety bo filet nie tylko dla mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
masz 18 lat, wiec gotuj sobie sam. nawet jesli mama przyrządza mieso na swój sposób, wez swoją porcje swiezego miesa i zrob po swojemu dla siebie. poza tym po co smazyc, jak potem gotuje. nonsens

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Licz na oko. Jakoś specjalnie Ci to nie zaszkodzi jeżeli zjesz trochę za dużo, czy trochę za mało.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny na 76kg ;)

Następny temat

Brak postępów. Masa

WHEY premium