SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat podlewa na masie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Witam, z góry powiem iż robie swoją pierwszą masę i nie mam takiego doświadczenia, natomiast mam problem z odkładaniem się fatu na tej masówce ... waga to około 78-79kg (nie wiem dokładnie gdyż ważyłem się po 3 tygodniach masy a teraz będzie koło 2 miesięcy już na masie, wzrost 175-176cm, wiek 18. Trenuję FBW 3 razy w tygodniu (brzuch i przedramiona również wrzuciłem do fbw i trenuję z obciążeniem) Jeśli chodzi o warunki do trenowania - ćwiczę w domu, mam ławkę profesjonalną płaska/skos górny, + ławeczka do brzuszków/skos dolny, sztangielki, sztangi, atlas i różne takie pierdółki :P ale rzeczy w stylu twistera etc, nie posiadam więc proszę o nie sypanie mi takimi treningami czy coś ;)

Dieta:

1. 5 jajek(40g szt.) + 3 kromki grahama(40g szt.) + ok 10g oliwy + cebula

2. 150g twarogu chudego + ok. 70g płatków owsianych + ok. 10g oliwy

3. 150g twarogu chudego + ok. 70g płatków owsianych + ok. 10g oliwy

4. ok. 200g piersi/czasem wołowiny + 100g ryżu brązowego/kaszy + zielsko jakieś (pierś smażona na oliwie)

TRENING

5. ok. 200g piersi/czasem wołowiny + 100g ryżu brązowego/kaszy + zielsko jakieś (pierś smażona na oliwie)

6. Tuńczyk w wodzie + 2 kromki grahama + oliwa/3 jajka + 2 kromki grahama + 100g kurczaka

7. Tuż przed snem 150g twarogu chudego + 10g oliwy.

Teraz jest tego sporo właściwie jak na moją wagę pewnie, (mam zmniejszyć ilość kcal?)ale gdy było mniej po prostu między posiłkami byłem STRASZNIE głodny tak że nieraz nie mogłem wytrzymać, ale jeśli chodzi o mięśnie ... to nie chcą sie ruszyć jak by stanęły w miejscu a przecież nie jestem tak umięśniony że tak wolno idą powinny się choć troszeczkę ruszyć a tu ani be ani me. Natomiast ten fat ... strasznie mnie podlewa ... w ciągu miesiąca przybyło mi 2-3 cm na brzuchu ;/ uda i klatke też mi troche podlewa niestety mam taką genetyke że lubi mi na klacie osiadać i dzięki temu mam lipo... a chciałem wyciągać mase do końca zimy i na wiosnę się wyciąć ale jak w takim tępie pójdzie zalewanie to ja prędzej sie spasę jak dzik niż urosnę :P
PS: jeden człowiek zaradził mi podczas posiłków podjadać orzechy włoskie - co myślicie o tym Wy?

Proszę o rady doświadczonych sportowców gdyż sam sobie chyba nie poradzę jak należy.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
to zmniejsz ilość ww w diecie/dodaj aero

i daj gdzieś orzechy włoskie, bo brakuje Ci wielonienasyconych jak tylko na oliwie jedziesz

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-07-26 12:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jestes endomorfem??
jakie masz wartosci BTW??
za duzo twarogu to odrazu sie rzuca w oczy,daj wiecej jaja zamiast sera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Tak jestem endomorfik, dlatego mam pewnie takie problemy z podlewaniem, właśnie tu mam problemy kurde z tym serem bo 2 i 3 posiłek jest w budzie albo w w robocie (w robocie spoko jest piecyk można zjeść jaja lub coś innego) ale w budzie? no chyba że jakieś gotowane jajka :P

Hmmm kurde o ile pamiętam to było coś 2,2g białko, 1,5g Tłuszcz i reszta węgle. Chyba tak - przepraszam za takie niedbalstwo ale na prawde dietę układałem ze 2 miesiące temu i jeszcze żarcia było mniej ale przez głód w 2 i 3 posiłku dokładałem troche owsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
twarog ogranicz 2max dziennie zrob np,placka owsianego i po klopocie


2g tluszczy
bialko tak jak masz reszta wegle ok.4g

na bank w tej diece co podales nie masz 1,5g tluszcy
po treningu bez tluszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Hmmm, czyli jeśli dobrze rozumiem to ograniczyć węgle do 4g/kg, dać 2g tłuszczy, a po treningu w ogóle do końca dnia nie dawać tłuszczy? czy tylko w posiłku potreningowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wszedzie tluszcz oprocz potreningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
aha :D oki no spróbuję :) a jakieś aero dodać albo coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jak ci sie chce to mozesz dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
koles08 ale tu obliczyłem sobie to wszystko (nową dietę niby) i mnie troche zaszokowało :P

Przyjąłem że ważę koło 80kg, bo ważyłem się z miesiąc temu i było 77kg.. więc dajmy na to jest 80kg.

Białko 2,2g, Tłuszcz 2g, WW 4g /kg MC

Wyniki:
Białko - 176g * 4kcal = 704 Kcal
Tłuszcz - 160g * 9kcal = 1440 Kcal
Węglowodany - 320g * 4kcal = 1280 Kcal

ogółem = 3424 Kcal, czy to nie za dużo dla 80 kilowego endomorfika?
do tej pory spożywałem około 2500-2700 Kcal a teraz mam 3,5k wpierniczać? doradź coś bo się gubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
o co chodzi?

obliczałeś zapotrzebowanie?

skoro za dużo kcal wyszło to musisz uciąć ww/fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
zapotrzebowanie wyjdzie koło 2500kcal, a to wyjdzie białko tak jak było czyli

176g (704kcal) i teraz jak fat dać? :] tak jak mowiono na początku 2g/kgmc? ale to wtedy dla ww zostanie marne 356kcal = 89g WW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie: Twaróg z czym to jeść?

Następny temat

Pierwsza dieta do sprawdzenia!

WHEY premium