SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Fajne dupcie!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2344

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 105 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1254
Cześć! sorki za tytuł ale chciałem żeby ktoś szybciej wszedł i odpowiedział.
Jak myślicie czy trener na siłowni potrafiłby / zrobiłby za darmo rozpiskę ćwiczeń? Samemu już mi się chce kombinować bo zawszę nie wiem czy nie przesadzam z ciężarem jak rozłożyć te ćwiczenia itp. pytam bo nie chce żeby się na mnie krzywo spojrzał albo po daniu kartki z rozpiską zarzucił jakąś ceną.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3754 Wiek 241 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49641
Zalezy od trenera i od silowni. U mnie na samym poczatku co chwile podchodzilem do mojego trenera(sasiad) i pytalem sie co mam teraz robic. Nie mialem na poczatku sztywnej rozpiski tylko patrzyl jaki sprzet wolny (bo mala silka) i mowil co moge teraz robic ile serii i powtorzen, oczywiscie w cenie karnetu. Na forum masz pelno dobrych planow treningowych, wystarczy chciec poszukac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 105 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1254
Ale jednak najlepiej żeby był dopasowany do konkretnej osoby. Nie wiem trener się zmienił. Nie wiem czy potrafi coś innego od wyrywania przybyłych lasek . Ale można spróbować się zapytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10672 Napisanych postów 44728 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
trener od tego jest żeby ci pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6367
Byle byś trafił na jakiegoś dobrego trenera :) Mojemu znajomemu połączył trening pleców i nóg razem w 4 dniowym splicie

Zmieniony przez - JonQ-RHS w dniu 2013-04-08 10:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1732 Napisanych postów 27169 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 512007
Podejdź, zapytaj, wyjaśnij o co Ci chodzi na wstępie. Jak odmówi ( czy coś w tym rodzaju) - to trudno.

ale j/w trener jest po to żeby Ci pomagał.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 8677 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54666
Przykuwająca uwagę nazwa tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1814
Hmmm.... no to żeby wątek był choć trochę zbieżny z tytułem, to może wrzućmy gifa, którego kolega fsl wkleił parę dni temu w temacie "zabawne linki" .

Zmieniony przez - Fru-Fru w dniu 2013-04-08 11:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5991
Fru-Fru uratowałes temat, juz sie balem ze nie zobacze jednak w tym temacie fajnej dupci xD heheh

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3754 Wiek 241 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49641
Wez plan sobie z forum a trwnerem sie posilkuj w temacie techniki cwiczen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 412
Fail... przysiady w szpilkach ? :|
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótki sen a mięśnie.

Następny temat

Sprzedam pracę licencjacką pt. " Sterydy anaboliczno - androgenne w sporcie "