SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Facet po 40 i jego hormony

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Witaj ja_cekk
dobrze że tak reagujesz na suplementy roślinne
saw palmetto również stosuje w suplementacji stałej

taka mała uwaga
powyżej okna wiadomości masz taki "ołówek z kartką" jest to opcja służąca do edycji postów
korzystaj z niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, dzięki za pomoc.
Przyglądałem się już jakiś czas temu forum i muszę powiedzieć, że bardzo mi odpowiada możliwość wymiany doświadczeń.
Zafiksowany jestem na punkcie pakowania już długi czas ale myślę, że z wiekiem coraz bardziej wzrasta moja miłość do żelaznego sportu.
Z chęcią poczytam więcej takich artykułów jak Twoje a i mam cichą nadzieję, że i swoimi doświadczeniami wspomogę mniej doświadczonych kolegów.
Pozdrawiam.
Ps. o co chodzi z tymi sogami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
To super ,takie osoby jak Ty są tutaj mile widziane
sogi są to punkty przyznawane za pomoc/napisanie wartościowej odpowiedzi itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
Robiliście może badania poziomu teścia ?
Interesują mnie wartości progowe
I jeszcze jedno: na ile działa Tribulus? tzn. o jaki % albo wartość można podnieść nim testo... ?

Zmieniony przez - Lapp w dniu 2011-11-17 14:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
dla mnie TT tą wątpliwy suplement
ale niektórzy odczuwają np poprawę libido - czy to efekt placebo?nie wiadomo
polecam lekturę
https://www.sfd.pl/Tribulus_Terrestris__booster_testosteronu_........KIT!-t696861.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę,że tak jak w przypadku innych supli, tak i tt nie musi na wszystkich działać jednakowo.
Poza tym, że wchodzi w grę różny poziom saponin od 40 do 95 %, więc co za tym idzie różna moc produktu, to także kwestia spełniania pozostałych warunków, koniecznych do produkcji testosteronu.
Czyli:
-odżywianie odpowiednio bogate w tłuszcze nienasycone i proteiny
-regularny tryb życia, szczególnie wypoczynku
-aktywny tryb życia, w tym regularny seks
itp.
Tribulus podniesie poziom testosteronu tylko do fizjologicznych jego granic, nie jest to steryd.
Te granice wahają się przeciętnie pomiędzy 2500 a 8000(jednostek nie przytoczę z pamięci).
(Jeżeli będziesz wykonywał pomiar, to przy wyniku będzie napisana norma).
Tak więc kończąc powiem, jeżeli jesteś młody, na co dzień energiczny, często myślisz o seksie oraz przejawiasz oznaki agresji(choć niekoniecznie),masz wolę walki z żelastwem to raczej masz wysoki poziom testosteronu.
Jeżeli natomiast jesteś depresyjny, niezainteresowany seksem, czujesz się ciągle zmęczony, a każdy trening jest wymęczony to raczej jest wskazówka, że poziom testosteronu mógł ulec obniżeniu.
Jeżeli mogę polecić, to mam dobre wyniki na tt firmy hi-tec, który w składzie ma między innymi saw palmetto. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
Bardzo ciekawy artykuł.Mam 56 lat,chodzę na siłownię trzy razy
w tygodniu, wyciskając na ławeczce np.w ponedziałek 8x70 6x85
5x100 4x120 3x135 2x150 1x160 i dodatkowo triceps i brzuszki.Po
wysiłku biorę aminokwasy,jem co chcę,ważę 90 kg.Polecam sporty siłowe
w każdym wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Ja stosowałem TT kilka razy, najpierw jakiś czeski, potem pojawił się w ofercie Olimpu - próbowałem 60%, potem 90%, po kilku latach jakiś ich najnowszy. Raz mi się wydawało, że działa raz nie. Potem natrafiłem na 1 artykulik, potem zacząłem czytać coraz więcej na zagranicznych forach i jak się okazało żadne badania przeprowadzane na zachodzie nie wykazały by w jakikolwiek sposób podnosił on testosteron. Badania były solidnie udokumentowane (na jakiś rugbystach w Anglii między innymi). Okazuje się, że jedyne badania potwierdzające działanie wyszły w Bułgarii skąd wogóle cała sprawa wyszła i tak się ciekawie składa, że naukowcy prowadzący badania są powiązani z wprowadzeniem preparatu na rynek... Jakoś po tych rewelacjach TT przestał na mnie działać wogóle Także obawiam się, że typowy produkt, który wszyscy produkują bo wszyscy chcą go kupować (więc czemu tego nie robić, a czy działa czy nie to inna sprawa). Producenci wskoczyli na bandwagon i jazda. Podejrzewam że z 90% supli ta sama zasada - "Jak ludzie czegoś chcą to im to dajmy".
Z innych próbowałem też DAA. Najpewniej działa ale sporo osób ma bóle głowy i uczucie przytrucia po tym specyfiku, ja również.
Obecnie jestem w trakcie Thrusta Magnum i jakiś efekt jest ale też nie kosmos jakiego się spodziewałem - w sumie to silniej odczuwałem ten preparat po 3 dniach niż teraz po 13-tu ...ale od tygodnia jestem mocno przeziębiony więc może przez to (nadzieja umiera ostatnia )

Zmieniony przez - DZlK w dniu 2011-11-17 20:52:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja twierdzę, że trzeba stworzyć optymalne warunki do podniesienia poziomu testosteronu i wtedy próbować takich specyfików jak TT, nic się samo nie zrobi, nie można brać garściami tt i czekać aż nas testosteron z wyra na trening zagoni.
Stosuję obecnie tt firmy hi tec w którego składzie jest jeszcze saw palmetto i guarana, dorzuciłem do tego jeszcze kapsułkę żeń-szenia i przed treningiem uzyskuje efekt pobudzenia, który pozwala mi na mocne napompowanie mięśni na treningu. A dalej to już kwestia regeneracji, czyli odżywiania i snu. Myślę, że jeżeli nie dopełnia się wymogów regeneracji to testosteron będzie trudno utrzymać na wysokim poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Nie sądzę by prowadzący badania nie wiedzieli co robią. AFAIR badane były całe grupy, w tym z podawaniem części badanych placebo i wyniki były te same. Fajnie, że pomaga Ci supl. (kompleks), który zażywasz ale robotę robią chyba raczej pozostałe składniki i jak sam piszesz właściwe podejście do odżywiania i treningów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

BLACK DEVIL ANABOL HORMON STYMULATOR

WHEY premium