SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

FIT bananowy naleśnik z czekoladą by kowallosu

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 211 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3874
Cześć !
Przedstawiam przepis na bardzo smaczny naleśnik. Zróbcie taki swoim drugim połówką a oszaleją

Czego potrzebujemy:
Składniki na dwa naleśniki:
150 g białek jaj
1 całe jajko
1 banan
1/3 łyżeczki proszku do pieczenia
szczypta soli

Wykonanie:
Wszystkie składniki mieszamy na gładką masę.
Na patelni rozgrzewamy olej do smażenia – polecam olej kokosowy i masło klarowane.
Wylewamy połowę masy na patelnię i smażymy na małym ogniu pod przykryciem.
Po około 3 min ostrożnie przewracamy naleśnika na drugą stronę.
Smarujemy naleśnika czekoladą i zwijamy jak na na zdjęciu.
Nasz FIT bananowy naleśnik gotowy !

Polewa i wnętrze:
Dwie łyżeczki masła orzechowego
40g czekolady gorzkiej
Jedna łyżeczka oleju kokosowego nierafinowanego (opcjonalnie, ja dodałem żeby nabić tłuszcze)
Wykonanie:

Wszystkie składniki wrzucamy do garnuszka, podgrzewamy i mieszamy łyżką.
Gotowe !

Makrosy:
Węglowodany ok 60 g
FAT ok 40 g
Białko ok 40 g

Zmieniony przez - kowallosu w dniu 2016-08-21 09:05:42

Zmieniony przez - kowallosu w dniu 2016-08-21 09:06:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25218
Ładnie wygląda,mąki nie używałeś?

--=d(-_-)b=--

napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 26317 Wiek 103 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135555
NO przecież nie podała w przepisie więc nie dała. Banan swoje zrobił

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..

SFD Team

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 49
Wygląda smacznie, jak zwykły naleśnik z mąką pszenną. :) Ale banan też słodki, to danie tylko na śniadanie.
1

Cza­sami myślę, że Bóg tworząc człowieka prze­cenił nieco swo­je możliwości. - Oskar Wilde

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7030 Napisanych postów 216770 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811835
mega ciekawy przepis
3

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 211 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3874
Polecam goraco, dzisiaj u mnie wkjezdza na kolacje :)
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1358 Napisanych postów 24735 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 383241
Wygląda super. :)

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurczak z masłem orzechowym by boska_mlc

Następny temat

wiórki kokosowe

Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu? Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki