SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

FBW z naciskiem na liczbe podciągnięć

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 449

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1049 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25422
witam! zamierzam trenować FBW jednakże moim celem jest jak najwieksza liczba podciągnięć (obecnie robię koło 16) a w przeciągu 2 lat zamierzam dojść do conajmniej 21. mam nadzieję, że ten trening pozwoli mi to zrealizować. trening trwa 8 tygodni, zaczynam do 12 powórzeń, co 2 tygodnie zmniejszam o 2 liczbę powtórzeń jednocześnie dodając ciężar. nie mogę robić ćiężkich ćwiczeń obciążających kręgosłup.

1. Plecy:
- trening Armstronga
- wiosłowanie 2x12
2. Biceps:
- modlitewnik sztanga 2x12
3. Klata:
- brama 3x12
4. Triceps:
- pompki 2x14 (co 2 tyg zwiekszam o 2 pompki)
5. Barki:
- unoszenie bokiem 2x20
6. Kaptury 2x25
7. Łydki 2x25
8. Brzuch z Flex
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1049 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25422
hej to jak odpowie ktoś bo od jutra mam zamiar coś pocwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 pytania - potrzebna odpowiedź

Następny temat

4500km od domu 2500m.n.p.m Vol II/log żelesia

Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia Wegetarianizm - rodzaje, jadłospis. Przykład bezmięsnego stylu życia 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni 6 najlepszych suplementów dla maksymalnego wzrostu mięśni Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Kevin Levrone - tym żyje branża przed AC Australia Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Przedtreningówki ranking - najlepsza przedtreningówka Bezdomny kulturysta z Paryża Bezdomny kulturysta z Paryża Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Dieta bezglutenowa - przykładowy jadłospis modnego żywienia Gabriela Bregin - ocena sylwetki Gabriela Bregin - ocena sylwetki Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku! Ronnie Coleman trenuje na szpitalnym łóżku!