SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na redukcje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
Witam Chciałbym sie poradzić bardziej doświadczonych "Zjadaczy żelastwa" odnośnie mojego planu Fbw obecnie bede przeprowadzał redukcje
Cwiczyc chce 3-4 razy w tyg

Plan A
Przysiad ze sztanga za plecami 5x5
Wyciskanie leżąc skos dod. 5x5
Wiosłowanie 5x5
Military press 5x5
Sztanga Biceps 3x8
Pompki na poreczach 3x10
allahy 3x10-15

Plan B
Martwy Ciąg 5x5
Wyciskanie sztangi na plasko 5x5
Barki na bramce (boczny akton) 3x10
Podnoszenie hantli młotkowo 3x8
Brzuszki 3x20-30
Hack Przysiad 3x10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ok będzie tylko te hack przysiady daj wcześniej przed treningiem małych partii mięśniowych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
Jasne kolejność akurat była przypadkowa dzieki za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777568
Jak masz martwy ciąg w tym drugim dniu to dałbym tak na nogi jakąś wersję wykroków zamiast tych hack przysiadów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
Hmm można by było zastanawiałem się nad wykrokami bułgarskimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie wykrokami tylko przysiadami bułgarskimi. Mogą być i zrobiłbym je bezpośrednio po martwym ciągu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777568
ddk90
Hmm można by było zastanawiałem się nad wykrokami bułgarskimi


Ważne żebyś na razie nie wykonywał hack przysiadów bo nie jest Ci potrzebne to ćwiczenie a możesz wrzucić coś innego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
Mógłby mi ktoś polecić jakieś ćwiczenia stabilizacyjne chciałbym zastąpić nimi moje ćwiczenia w/w na mięśnie brzucha ewentualnie zrobić tylko 1 raz w tyg jakieś ćwiczenie izolowane a w dnt dodać coś na stabilizację zauważyłem że podczas przysiadów w dolnym zakresie prawdopodobnie miesnie (głębokie) są osłabione i miednica potrafi uciec do przodu po czym nogi i pośladki przejmują cała pracę z racji czego
chciałbym wzmocnić ta partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 87 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9421
Nie sądzę, żeby trenowanie brzucha w dni nie treningowe dało efekt poprawy siadu. Zmęczysz mięsień i tyle. Być może masz za dużo na sztandze. Proponuje zejście z ciężaru w siadach lub robienie go na wyższym zakresie powt. Zamiast brzuszków dał bym deskę.

Wydaje mi się, że w dniu B można by było pokusić się o wprowadzenie podciągania i wprowadzić je jako 3 ćwiczenie po wyciskaniu przed barkami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777568
W treningu siłowym ogranicz się do podstawowych ćwiczeń, a jako dodatek daj plan i side plank i będzie w porządku.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wykorzystuje się reakcję superkompensacji w sporcie?

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium