SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczę 3 razy w tygodniu 1 planem. Mój staż to około roku. Zaczynałem od FBW, potem split, potem split 2x w tygodniu partia, teraz chciałbym wrócić do FBW ze względu na częste niestety skipowanie siłowni.

poniedziałek - 15 powtórzeń
środa - 10 powtórzeń
piątek - 5 powtórzeń

* Przysiad ze sztangą na barkach, 3 serie
* Uginanie nóg w leżeniu, 3 serie
* Wspięcia na palce w siadzie, 3 serie
* Podciąganie na drążku, 3 serie
* Martwy ciąg, 2 serie
* Wyciskanie sztangi płasko, 3 serie
* Wyciskanie sztangi sprzed głowy, 2 serie
* Uginanie ramion z hantlami z supinacją, 2 serie
* Wyciskanie sztangi wąsko, 3 serie

Co o tym sądzicie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 80

Wzrost: 180

Cel treningowy: rekreacja

Staż treningowy na słowni: około roku

Uprawiane inne sporty: spacery z psem

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia.

Dieta: Obecnie mało jem, staram się tylko trzymać białko na poziomie ~2g na kg

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: WPC80
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"pawel1235

adres jest ok.
nie wiem,gdzie tkwi blad."


---> Może pytania użytkowników poczta ładuje Ci w spam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
ciężary w podstawowych ćwiczeniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie potrafię teraz powiedzieć za bardzo, bo wracam po dość dużej przerwie. Wyciskanie na płasko ok 50kg, przysiad też ok 50kg (suwnica smitha), wyciskanie sprzed głowy sztangi 20kg (suwnica), martwy ciąg 70kg.


Zmieniony przez - TomekUrug w dniu 2011-08-31 09:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
TomekUrug

1.Plan bardzo kiepski, wyniki świadcza że powinnes klepac fundament, dlaczego uzywasz suwnicy do treningów??

zrobiłbym jeden zestaw 4-6 ćwiczen podstawowych a pozniej rozbiłbym na 2 i byłby git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż, czas zmienić siłownię :)

Możesz powiedzieć co jest złego w tym planie? 4-6 ćwiczeń podstawowych, jak to teraz rozbić na 2? W sensie część ćwiczeń na jednym treningu, część na innym? Czy po prostu różne ćwiczenia na te same partie i je zmieniać z treningu na trening?

* Przysiad
* Martwy ciąg
* Podciąganie szeroko
* Wyciskanie na sztangi
* Wyciskanie sztangi sprzed głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tomek jest zasada zawsze najlepiej sie sprawdza najłatwiejsza metoda , po co konbinowac skoro robote wykona sie na 1 zestawie, ja bym zrobił tak pociagnał jeden zestaw z 4-6 tygodni i wtedy wskoczył na dwa. Masz tutaj swietny gotowiec.

https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
TomekUrug

JW

ale...problem i tak jest inny:

"...częste niestety skipowanie siłowni. "

SYSTEMATYCZNY TRENING TO PODSTAWA-bez tego nic nie bedzie,niestety.....

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Traktor - tak z ciekawosci doszła do ciebie moja wiadomość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tym się nei sugerujcie proszę. Ćwiczyłem regularnie przez 3 dni w tygodniu, potem 4 - trzymając dietę co do 1 kcal. Po prostu od kilkunastu dni mam niestety mniej czasu niż zwykle. Dzięk za wszystkjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
TomekUrug

ok.
zawsze mozesz rozwazyc trening 2 x tyg.


Tomasz
wiadomosc? nie.
zaraz lookne.

..... nic nie mam.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2011-08-31 11:51:48

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, za offtop: traktor71 - sprawdź czy masz poprawny adres e-mail w profilu, bo wiadomości do Ciebie giną w elektronowej otchłani Internetu. Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW - kilka pytań

Następny temat

Jak trenować w wieku 40lat

WHEY premium