SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

FBW dla początkującego laika

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2088 Napisanych postów 45159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 439856
Ze sztangą jest generanie nieco łatwiej bo sztanga jest łatwiejsza do opanowania i nie potrzeba takiej stabilizacji jak przy hantlach. Możesz stosować zamiennie w kolejnych mikrocyklach.

Możesz tak robić czyli najpierw pełne powtórzenia a później negatywy. Niestety to trudne ćwiczenie i progres nie idzie w nim zbyt szybko.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2613 Napisanych postów 38639 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294020
4 serie na partie w skali treningu to nie jest dużo. Początkujący powinien robić ich więcej by mogły zajśc adaptacje neurologiczne. Zaawansowanemu być może starczą 2 serie i tak on używa bardzo dużych ciężarów.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-09-19 16:36:25
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatyna

9 najlepszych ćwiczeń na plecy 9 najlepszych ćwiczeń na plecy Gabi Garcia - zawodniczka na dopingu Gabi Garcia - zawodniczka na dopingu Trening obwodowy - nowe spojrzenie. Przykładowe plany treningowe. Trening obwodowy - nowe spojrzenie. Przykładowe plany treningowe. Jak osiągnąć idealną sylwetkę? - Konferencja Fitness PEI Jak osiągnąć idealną sylwetkę? - Konferencja Fitness PEI Nieświeży oddech - sposoby na poprawę porannego oddechu Nieświeży oddech - sposoby na poprawę porannego oddechu CT Fletcher otrzyma nowe serce CT Fletcher otrzyma nowe serce Większa liczba powtórzeń też może budować masę mięśniową Większa liczba powtórzeń też może budować masę mięśniową Box squat - lepszy niż klasyczny przysiad? Box squat - lepszy niż klasyczny przysiad?