SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Witam.
Wykonuje FBW według tego poradnika https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html.

Plan taki sam jak podal georgu


Przykładowe FBW na mase- 1 zestaw (3 sesje treningowe w tygodniu) by georgu

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

I w tym planie ni ema brzucha jakie cwiczenie najlepiej dorzucic do FBW? 3 x w tygodniu czy trzaskac je codziennie czy 1 porzadne raz w tygodniu? I co do arebów biegam codziennie rano po 40 min na cczo spalacz + bcaa kardio nie robie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankieta. Bieganie na czczo to porażka, spalacz pewnie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Viren
Ankieta. Bieganie na czczo to porażka, spalacz pewnie też.


A wszyscy tak polecaja np burneika to tylko to preferuje i na forum czytałem tez jest wiele pozytywnych opini ze najwiecej sie pali tkanki wteyd a ankiety nie moge bo jakos nie mgoe edytowac swojego postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawdę, nie warto aż tak się zmuszać. Może szybciej spalisz tkankę tłuszczową, ale nie jest to przyjemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
To jak polecacie na wieczór po lekkim po siłku czy jak bo naprawde juz sam nie wiem :/


I jak to z tym brzuchem jest mozecie mi powiedziec?

Zmieniony przez - Hubi0012 w dniu 2012-09-24 21:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 201 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7103
Brzuch dałbym 3 razy w tygodniu. Z tym bieganiem możesz dać na przykład po treningu, ale krótko. A jeżeli chodzi o bieganie na czczo to ja biegałem i nie narzekam, jeżeli nie jest to dla Ciebie jakoś specjalnie uciążliwe myślę, że nie musisz rezygnować. Tylko nie szybkim tempem i nie za długo.

Zmieniony przez - Qubas91 w dniu 2012-09-24 21:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
mysle ze 30 min z spalaczem i bcaa i mini kardio 5 min. A brzuch 3serie 3 x tyg w tym że russian twist to by był od 25-50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyznam się, że mając 13 lat robiłem brzuszki przez 2 tygodnie 3x50-100 brzuszków. Teraz po 3 latach zacząłem biegać i redukować i odsłaniają się fajne mięśnie. Ale na chwilę obecną nie robiłbym brzucha więcej niż 2 razy w tygodniu, i to nie żadne a6w tylko normalne brzuszki z nogami w górze, nożyce itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"A wszyscy tak polecaja np burneika to tylko to preferuje i na forum czytałem tez jest wiele pozytywnych opini ze najwiecej sie pali tkanki wteyd a ankiety nie moge bo jakos nie mgoe edytowac swojego postu. "

nie sugerował bym się radami tego pana gdyż bardzo często w swoim radiu opowiada bzdury i bezsensowne rady , jak to kiedyś uważał że i.d.i.o.t.y.cz.n.e jest spisywanie na kartce relacji z treningu lub prowadzenie dziennika , gdyż wchodzisz na siłownie i jedziesz do upadłego SIŁA , gdyż nie każdy tak jak on pochłania cała górę SAA .

Jeśli oczekujesz sensownej i kompleksowej pomocy w dziale wypełnij i wklej ankietę . JAK ?


Płeć :

Wiek :

Waga :

Wzrost :

Cel treningowy :

Staż treningowy na siłowni :

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta :

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy :

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

PROSTE ? wystarczy uzupełnić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening klatki pierściowej. PYTANIE

Następny temat

Czy to ma Sens?

WHEY premium