SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

FBW a crossfit z kettlebell

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2220 Napisanych postów 48352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 268406
ja do siłówki już nie wracam, tylko cf.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17323
Ale sam CF to chyba tylko dla zaawansowanych?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3134
mysle ze nie. mozesz robić tylko crossfit tylko to zalezy od treningów, tzn mozesz spokojnie robic Barbarę, Fran, Hansena np. i mnóstwo innych. zalezy czy masz odpowiedni sprzęt. no i czy potrafisz zrobić PRAWIDŁOWY podrzut, rwanie czy choćby przysiad ze sztangą - to się najpierw ćwiczy "na sucho" np z kijami od szczotki. to bardzo techniczne ćwiczenia więc z obciążeniem można sobie napytać kontuzji. ale sam CF - ja polecam.:)

-I want you to hit me as hard as you can..-

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17323
Osobiście CF bardziej odczuwam jak aeroby nie jak typowy trening siłowy (mający wpływ na mięśnie), z tą różnicą iż CF trwa 10-15 minut a aeroby (powodujące to samo zmęczenie) około 1-1,5h.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3134
tak zrób sobie jakiś typowo siłowy trneing CF.. np Arnie, Brian, Bull (ten jest niezły), Desforges.. a doszedłem tylko do "D" :D

Zmieniony przez - Sajra w dniu 2013-02-06 08:51:47

-I want you to hit me as hard as you can..-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dodac mozna jeszcze do tej diety?

Następny temat

Proszę o dietę

Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jaki chrzan najzdrowszy? Trójbój - czym jest? Czy kobiety powinny trenować ramiona? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Urodziny Kasi Dmochewicz Jaki budyń wybrać?