SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

FBW 2 x tydzień-dodatek pod SW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 558

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 690
Witam i proszę o ocenę/korektę planu FBW. Zaznaczam że jest to dodatek do SW,głównie grapllingu który trenuje codziennie oprócz weekendów, na siłowni będę ćwiczył 2 razy w tygodniu. Trening na siłowni średnio intensywny, ponieważ po jego zakończeniu pójde na właściwy trening SW. Początkowo myślałem o treningu 5x5 bill stars, niestety z powodów zdrowotnych (ciężka kontuzja kolana zakończona operacją)muszę odpuścić sobie ćwiczenie nóg, ewentualnie przysiady będę robił z małym ciężarem. Moja propozycja:
DZIEŃ I:
-(przysiad ze sztangą 4x10)
-wyciskanie na ławce prostej 5x8
-wiosłowanie sztangą 5x8
-podciąganie na drążku szeroko 3x max
-wyciskanie żolnierskie 3x8
-uginanie ramion ze sztangą 3x10
-pompki na poręczach 3x10

DZIEŃ II
-(przysiad ze sztangą 4x10)
-wyciskanie na ławce skośnej 5x8
-martwy ciąg 5x8
-sztrugsy 3x8
-wyciskanie sztangi zza karku 3x8
-wyciskanie francuskie 3x10
-unoszenie ramion ze sztangą łamaną 3x10

Co sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7377
Nawet okej.....w sumie to niewiele jest do zarzuceniamoże być. Przy czym mógłbyś w sumie robić pompki na poręczach przed uginaniem ramion ze sztangą, bo uginanie, to większa izolacja, więc idzie na koniecEwentualnie można nałożyć taką poprawke, abyś robił 3 serie wiosłowania zamiast 5, skoro potem i tak się jeszcze podciągasz 3 serie....

EDIT:Pamiętaj o technice, żeby uważac na kolana[niech przy przysiadach i martwym, kolana nie wyłażą poza linie stóp], a poza tym dośc czesto trenujesz ten grappling[codziennie], więc uważaj, żeby się nie zajechać[dieta+regeneracja].

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-10-29 15:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 690
MOREPOWER dzięki bardzo za odpowiedz. Wracam do formy po roku przerwy, zawsze dużo trenowałem: często po dwa treningi dziennie. Teraz będę trenował rozważniej, robił od czasu do czasu dzień wolnego- kontuzja dała mi do myślenia. Traktuje sport poważnie więc dieta jest ok a na suplementy wydaje więcej niż mnie stać:)Tylko dzień jest za krótki żeby dobrze się wyspać:( Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Wodyna lub kogoś kto się orientuje w Zaygzakach.

Następny temat

Konsultacja w sprawie treningu