SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW 15-10-5, kilka pytań :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 603

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

60

Wzrost

170

Staż treningowy

1 miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Mój problem jest taki,że nie wiem jak rozłożyc powtórzenia, tzn jak cwicze 3x w tygodniu to rozkład powtórzeń ma byc taki, że przez 2 tygodnie ćwicze każde cwiczenie 15x powtórzeń, przez kolejne 2 tygodnie 10x itp. Czy lepszy jest rozkład 1 dzień w tygodniu 15x powtórzeń, 2 dzień 10x powtórzeń 3 dzień 5x powtórzeń. ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
to juz zalezy od Ciebie , nikt ci nie poda złotego srodka na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
według ciebie, który rozkład będzie lepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie wiem czy swiadomie czy nie ale 2 tyg 15 kolejne 2 dziesiatki itd. to jest to tzw trening HST (znajdziesz bardzo duzo tematow na forum glownie w alternatywnej drodze) oczywisce jeszcze kilka inny zasad tam jest bez ktorych to juz nie bedzie ten trening jak chocby glowna progresja ciezaru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia

Następny temat

nie mam bladego pojęcia o diecie

WHEY premium